آجرهای لعابدار | تنوع رنگ آجر لعاب دار

آجرهای لعابدار

آجرهای لعابدار، آجری با روکش سرامیکی هستند که سطح بیرونی آن با نوع خاصی از سرامیک لعابدار ترکیب شده است تا ظاهری براق ایجاد کند. این نوع آجرها معمولاً دو بار پخته می شوند، این برخلاف آجرهای نمای معمولی و آجرهای مهندسی که اغلب در معرض یک پخت قرار می گیرند، می باشد. پخت دوم، پوشش سرامیکی را به سطح آجر منتقل می کند. تنوع رنگ آجر لعاب دار باعث شده است که محبوبیت زیادی را در میان فعالان ساخت و ساز، بدست آورد.

آجرهای لعابدار

مزیت های آجرهای لعابدار

به دلیل این روش متمایز ایجاد، مزیت های آجرهای لعابدار نسبت به آجرهای سنتی، قابل توجه است. درک مزایای استفاده از آجر لعابدار می تواند به تصمیم گیری در مورد مناسب بودن یا نبودن آنها برای پروژه شما کمک کند.

آجرهای لعاب دار باکیفیت سال‌ هاست که در پروژه‌های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. محبوبیت آنها در سال های اخیر ناشی از چندین ویژگی در ساخت و همچنین طراحی آنها است. تنوع رنگ آجر لعاب دار نیز، بر این شرایط، موثر بوده اس. در اینجا فقط چند مزیت استفاده از آجرهای لعاب داده شده است.

تطبیق پذیری

آجر لعابدار اغلب در پروژه‌های نوسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند در اشکال، اندازه‌ها، رنگ‌ها و پرداخت‌های مختلف از براق و تمیز تا مات باشد. به سختی می توانید آجر لعابداری را پیدا کنید که در ابعادی که نیاز دارید، ساخته شده باشد. به دلیل وزن استثنایی و پوشش اضافی، آنها می توانند در اکثر شرایط آب و هوایی سخت مقاومت کنند.

آجرهای لعابدار

حداقل نگهداری آجرهای لعابدار

تمیز کردن و نگهداری آجرهای لعابدار، بسیار ساده است، آن ها را می توان به سادگی با استفاده از آب و مواد شوینده معمولی، تمیز نمود. جای تعجب نیست که چرا آنها یک انتخاب قابل توجه مصالح در صنعت ساختمان هستند. زیرا پوشش سرامیکی در برابر لکه ها و آسیب های ناشی از بسیاری از مواد شیمیایی تمیز کننده صنعتی غیر قابل نفوذ است.

زیبایی شناسی با تنوع رنگ آجر لعاب دار

زیبایی شناسی با تنوع رنگ آجر لعاب دار امکان پذیر است. آنها را می توان در طی فرآیند پخت، رنگ نمود. این امکان فراهم است تا در یک الگوی رنگ آجری سفارشی، آنها را رنگ کرد تا با زیبایی شناسی کل پروژه شما مطابقت داشته باشد. برای سفارش خود می توانید با کارشناسان آجر نسوز آریا در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب