آجر نسوز سفید سنتی | قیمت آجر سفید دستی

آجر نسوز سفید سنتی | قیمت آجر سفید دستی

آجر نسوز سفید سنتی هنوز هم یکی از مصالح پرکاربرد در میان مصالح ساختمانی به شمار می آید. پیش از این تمامی مراحل ساخت آجر به صورت دستی صورت می گرفت. اما با اختراع دستگاه های آجرسازی در اواخر قرن نوزدهم، این صنعت روند جدیدی را دنبال کرد. از همین روست که امروزه تکامل و تنوع بیشتری را در این صنعت شاهد هستیم. در صورتی که به این نوع آجر نسوز نیاز دارید، می توانید قیمت آجر سفید دستی را از کارشناسان آجر نسوز آریا دریافت کنید.

آجر نسوز سفید سنتی

تاریخچه ظهور آجر نسوز سفید سنتی

ظهور آجر نسوز سفید سنتی به سالیان دور باز می گردد. می توان گفت که در عصر باستان، مصریان نخستین پیتزاسازانی بودند که از تنورهای آجری جهت پخت نان استفاده می کردند. در فرآیند تولید آجر نسوز، مواد معدنی ذخیره شده در کارخانه ابتدا توسط خودروها و در صورت مکانیزه بودن، توسط نوار نقاله به خط تولید منتقل می شود.

مراحل ساخت آجر نسوز

  • استخراج خاک نسوز از معدن
  • آماده سازی برای تولید آجر نسوز
  • پخت خشت خام در کوره
  • بسته بندی و نگهداری آجر نسوز
  • بارگیری و ارسال آجر نسوز.

نحوه ساخت آجر نسوز سفید سنتی

هر روزه می توان روند تکامل نحوه ساخت آجر نسوز سفید سنتی را مشاهده کرد. آجر از محبوب ترین مصالح ساختمانی محسوب می شود که همراه با تکامل علم، رشد کرده و در بسیاری از سازه های امروزی به کار گرفته می شود. در طی این سالها، ساختمان های مقاومی با آجرها ساخته شده اند و نمایی زیبا را به آنها بخشیده اند.

امروزه می توان از قابلیت های عایق بودن در برابر سرما، گرما و صدا، مقاومت بسیار بالای آجر نسوز در برابر یخ زدگی، آتش سوزی و سقوط، سبکی آجر نسوز و قابلیت استفاده در ساختمان های بلند کمک گرفت.

آجر نسوز سفید سنتی

قیمت آجر سفید دستی

شما می توانید قیمت آجر سفید دستی را از کارشناسان آجر نسوز آریا دریافت کنید. در این شرکت، تنوع تولید آجرها در اندازه و رنگ های مختلف به صورت آجرهای سفالی یا آجرهای نسوز انجام می شود. برای خرید این محصولات متناسب با سازه خود، توصیه می شود راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما را دریافت کرده و سپس با انتخاب بهترین نوع آجر، آن را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب