کارخانه آجرنسوز آریا

آجر سنتی ال | قیمت آجرهای سنتی L

آجر سنتی ال | قیمت آجرهای سنتی L

شما می توانید آجرهایی با شکل خاص، مانند آجر سنتی ال را در طیف وسیعی از مواد، شکل ها و رنگ ها پیدا کنید. آنها می توانند ظاهر و احساس هر سطح ساخته شده از آجر را بهبود بخشند. این آجرهای خاص هزاران سال است که در سبک ‌ها و طرح‌ های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرند و این روزها می ‌توانید آن‌ها را به آسانی مانند یک آجر معمولی سفارش دهید. در آجر نسوز آریا، ضمن تولید انواع آجرها به ویژه آجرنسوز، سفارش تولید طرح و نمونه خاص از آجر را نیز می پذیرد. شما می توانید قیمت آجرهای سنتی L را از کارشناسان دریافت کنید.

آجر سنتی ال

چرا از آجر سنتی ال استفاده می کنیم؟

مزایای آجرهای خاص مانند آجر سنتی ال عبارتند از:

  • آنها می توانند تقریباً به هر شکلی باشند و به معماران اختیار ایجاد ساختمان های منحصر به فرد و بدیع را می دهند.
  • آنها می توانند عملکردی بدون درز را ارائه دهند و به آجرکاری دوام و محافظت بیشتری ببخشند.
  • آنها را می توان تقریباً در هر پروژه ای استفاده کرد و گاهی اوقات می تواند زمان ساخت و اتلاف در محل را کاهش دهد.

انواع آجر سنتی ال

شما می توانید بسیاری از آجرهای خاص و آجرهای سنتی  L را پیدا کنید، اما محبوب ترین آنها عبارتند از:

آجرهای با فرمت بلند

آجرهای با فرمت بلند که به آجرهای رومی نیز معروف هستند، در مقایسه با دیگر انواع آجر در نما، محبوب‌تر بوده و جلوه‌ای چشمگیر به هر ساختمانی می‌دهند. آجرهای رومی به طور سنتی به اندازه یک فوت در دو فوت در کوره‌ پخته می‌شدند. آنها را می توان همراه با آجر سنتی ال، در کل نماها یا فقط در قسمت های یک ساختمان استفاده کرد.

آجر L شکل

از آجرهای L شکل در گوشه های خارجی استفاده می شود تا ظاهری یکپارچه داشته باشد. آنها برای زوایای 90 درجه و سرهای عمودی مناسب هستند.

آجر قوس

قوس ها، همراه با آجر سنتی ال، یک گزینه محبوب برای ویژگی های تزئینی یا کاربردی در ساختمان های جدید تجاری و مسکونی هستند. آنها در عرض یا طول دوبرابر شده اند تا بتوان آنها را در یک راه طاق کنار هم قرار داد تا پایداری ساختاری یا سایر ویژگی های منحنی مانند یک پنجره منحنی را برای اهداف زیبایی شناسی فراهم کند.

آجر سنتی ال

پیشنهاد مطالعه : خرید آجرهای سفالی

قیمت آجرهای سنتی L

اگر برای سازه خود نیاز به فرمت خاصی از آجر هستید، می توانید آن را از آجر نسوز آریا خرید کنید. قیمت آجرهای سنتی L در این برند معتبر، مناسب است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب