بهترین آجر کف برای بالکن | انتخاب آجر نما برای تراس | کفپوش مناسب برای بالکن

بهترین آجر کف برای بالکن | انتخاب آجر نما برای تراس | کفپوش مناسب برای بالکن

جذابیت زیبایی شناختی آجر طبیعی، آن را به یک مصالح ساختمانی محبوب و ارجح برای قرن ها جهت بازسازی خانه و بازسازی منازل تبدیل کرده است. فرقی نمی‌کند خانه شما دارای جذابیت‌ های تاریخی قدیمی، مبلمان سنتی یا ظاهری مدرن‌تر و معمولی‌ تر باشد، کفپوش آجری می‌ تواند برای تقریباً هر فضایی افزوده شود. انتخاب بهترین آجر کف برای بالکن ، می تواند ضمن ایجاد نمایی زیبا، دوام آن را نیز افزایش دهد. هنگامی که کفپوش مناسب برای بالکن در نظر می گیرید، آن را در مقابل رطوبت و نور خورشید حفظ می کنید. می توانید در آجر نسوز آریا، جهت انتخاب آجر نما برای تراس اقدام کنید.

بهترین آجر کف برای بالکن | انتخاب آجر نما برای تراس | کفپوش مناسب برای بالکن

کفپوش مناسب

کفپوش مناسب آجری که معمولاً به عنوان سنگفرش آجری شناخته می شوند، گزینه های هستند که قابلیت شخصی سازی زیادی را امکان پذیر می کنند. نه تنها می توانید اندازه آجرهای خود را انتخاب کنید، بلکه می توانید رنگ پایه، بافت، ترکیب رنگ، رنگ دوغاب و ملات و درزگیر را نیز انتخاب کنید.

می‌توانید در کفپوش مناسب برای بالکن ، هر تعداد الگوی نصب را انتخاب نمایید، صدها گزینه طراحی هنگام کار با بهترین آجر کف برای بالکن وجود دارد. بدین ترتیب، یک پوشش آجری واقعا منحصر به فرد خواهید داشت که تأثیر ماندگاری را در خانه شما به جا می گذارد.

در حالی که چوب ‌های سخت و کفپوش ‌های لمینت گزینه ‌های طراحی متفاوتی دارند، اما به دلیل مقاومت بالاتر در پوشش کف، انتخاب آجر نما برای تراس را توجیه می کند. به عبارتی، گرما و ویژگی منحصر به فرد کف آجری، با سایر مواد کفپوش بی نظیر است.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز هلندی

مزایای نصب کفپوش آجری

یکی دیگر از مزایای نصب کفپوش آجری، نصب آسان آن است. کفپوش های آجری نازک، با چسبی مانند ملات نصب می شوند. پس از مهر و موم شدن، آنها در برابر آب مقاوم هستند، اگرچه توصیه می کنیم هر چند سال یک بار از یک درزگیر استفاده شود تا از مقاومت مداوم خاک و آب اطمینان حاصل شود.

کفپوش مناسب برای بالکن ، زمانی که به درستی مهر و موم شده باشد، نسبت به کفپوش های چوبی واقعی کمتر در معرض آسیب آب قرار می گیرد و آن را گزینه بهتری برای نصب در تراس می کند. سطح سخت مواد آجری تمیز کردن کثیفی و پاک کردن مواد ریخته شده را آسان می کند. در عین حال، رنگ ‌های متنوع طبیعی در آجر، هر گونه نقص یا لکه‌های کوچکی را که در طول زمان ایجاد می‌شوند، پنهان می‌کنند.

بهترین آجر کف برای بالکن ، گزینه ای اقتصادی برای اکثر پروژه های کف سازی است. در حالی که قیمت متوسط ​​کفپوش لمینت یا چوب سخت ممکن است به ازای هر فوت مربع پایین ‌تر باشد، کفپوش آجری بیشتر از هر دوی این گزینه‌ های کفپوش دوام می‌آورد.

مقاومت بالا

اغلب آنها، در کوره در دمای بیش از 2000 درجه فارنهایت با مقاومت بالا پخته می شوند و برای طولانی مدت دوام خواهند داشت. هنگامی که به درستی تمیز و نگهداری شود، کفپوش مناسب برای بالکن می توانند چندین دهه دوام بیاورند. اکثر کفپوش‌ های لمینت و چوب، نیاز به تعویض یا تعمیرات دارند تا ظاهر یکسانی را در طول زمان حفظ کنند.

 کف‌های آجری با گذشت زمان اندکی فرسوده می‌شوند و ظاهری ظریف یا قدیمی می گیرند که بسیاری از مشتریان احساس می‌کنند به شخصیت و جذابیت طراحی کف آنها می‌افزاید. یکی دیگر از مزایای کفپوش آجری این است که به طور طبیعی نسوز است.

اگر قرار بود در خانه شما آتش سوزی رخ دهد، کفپوش آجری و بهترین آجر کف برای بالکن ، به جلوگیری از گسترش آتش در محیط کمک می کند. آجر همچنین در برابر هرگونه آثار سوختگی ناشی از افتادن تصادفی اجسام داغ مقاوم است. در مقابل، گزینه های کفپوش لمینت و چوب سخت به طور طبیعی نسوز نیستند. در حالی که برخی از مواد ممکن است با درزگیرهای مقاوم در برابر آتش پوشانده شوند، مانند کفپوش آجری در برابر آتش مقاومت نمی کنند.

بهترین آجر کف برای بالکن | انتخاب آجر نما برای تراس | کفپوش مناسب برای بالکن

استفاده از مواد طبیعی

در تولیدات آجر نسوز آریا، تمامی محصولات از 100٪ مواد طبیعی تشکیل شده است. برخلاف چوب سخت، کفپوش‌های وینیل و لمینت که حاوی حلال ‌ها و عوامل خشک ‌کننده با بسیاری از مواد شیمیایی سمی مانند فرمالدئید، اکسید آلومینیوم، فتالات‌ها، سرب، کادمیوم هستند.

در نهایت، آجر یک گزینه عالی و بهترین انتخاب آجر نما برای تراس ، برای صاحبان خانه، صاحبان مشاغل و طراحان به طور یکسان است، زیرا بافت طبیعی آن کشش ذاتی را حتی زمانی که خیس است، فراهم می کند. این سطح مقاوم در برابر لغزش گزینه ایمن تری نسبت به بسیاری از گزینه های کفپوش چوبی، لمینت یا وینیل است.

بهترین آجر کف برای بالکن ، برخلاف دیگر گزینه ‌های کف‌پوش سنگی که در زمستان سرد می‌شوند، تمایل دارد دمای متوسطی را در طول سال حفظ کند. آجر همچنین به خوبی با سیستم های گرمایش کف تابشی هماهنگ می شود. شما می توانید برای دست یابی به کفپوش مناسب برای بالکن با کارشناسان آجر نسوز آریا در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز کف

اشتراک گذاری

آخرین مطالب