بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی

بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی

انتخاب آجر مناسب در نمای داخلی، یکی از اولین انتخاب هایی است که باید هنگام شروع به ساخت معماری داخلی انجام دهید. بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی ، می تواند زیبایی و شکوه قابل وصفی را به فضای داخلی شما اضافه نماید. با بررسی انواع آجرها و تفاوت‌های بین آنها، می توانید به سادگی در مورد نحوه انتخاب آجر مناسب تصمیم بگیرید. در این خصوص، راهنمایی های لازم را کارشناسان آجر نسوز آریا نیز ارائه خواهند کرد.

انواع اصلی آجر

در انواع اصلی آجر ، نوع آجر نسوز متوسط، آجری است که کاربری متفاوتی در معماری داخلی دارد. آجرهای نسوز متوسط ​​از تقریباً 35٪ آلومینا و 50٪ سیلیس تشکیل شده اند، به سرعت گرم می شوند، به راحتی گرمای 900 درجه فارنهایت را که فر شما به آن می رسد تحمل می کند و برای گرم شدن و خنک شدن سریع در چرخه حرارتی طراحی شده اند که فر شما تجربه می کند. بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی ، همچنین سریعتر از آجر سفالی به گرمای لازم برای پخت می رسد، زیرا در انتقال گرما کارآمدتر است.

علاوه بر این، از آنجایی که آجر نسوز برای مقاومت در برابر چرخش حرارتی طراحی شده است، فر شما دوام بیشتری خواهد داشت، اگرچه برای اکثر اجاق‌ های خانگی این موضوع مهمی نیست و فر آجری شما، هر نوع آجر نسوزی را که انتخاب کنید، احتمالاً دوام خواهد آورد.

بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی

قیمت آجر نسوز با کیفیت خوب

هنگام انتخاب بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی ، به دنبال آجری با لبه های صاف برای کف باشید. مهم است که آجرهای کف به خوبی روی هم قرار گیرند و لبه خمیده باعث ایجاد شکاف بین آجرها نشود. اندازه یک آجر نسوز معمولی 9 در 2.5 در 4.5 اینچ بوده و وزن 8 پوند دارد که به سادگی در رنگ هایی همچون زرد، قرمز و قهوه ای قابل تهیه است. قیمت یک آجر نسوز با کیفیت خوب را می توانید از شرکت آجر نسوز آریا دریافت کنید.

آجر سفالی قرمز مناسب نمای داخلی

آجر سفالی قرمز سنتی را می توانید در تنوع آجرهای نمای شرکت آجر نسوز آریا پیدا ‌کنید. آجرهای سفالی از خاک رس ساخته شده و در کوره پخته می شوند. آنها معمولاً از خاک رس محلی ساخته می شوند و بین 2000 تا 3000 فارنهایت  که به اندازه کافی برای ذوب مواد معدنی بالا، مفید است پخته می شود که می تواند بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی در بخش هایی که حرارت بالایی وجود ندارد، استفاده شود.

استفاده از آجر سفالی در گنبد فر دو کاستی دارد. اول، چرخه حرارتی باعث ریزش آجر رسی می شود، جایی که تکه های کوچک آجر پوسته پوسته می شوند و می تواند باعث ترک خوردن آجرهای سفالی شود. دوم اینکه آجر سفالی به خوبی آجر نسوز رسانا نیست و در نتیجه گرم شدن آن زمان بیشتری می برد. با این حال، می توانید آجرهای سفالی را با قیمت مناسب در آجر نسوز آریا پیدا کنید که آنها را به مقرون به صرفه ترین گزینه تبدیل می کند. آجرهای سفالی قرمز معمولاً برای ساخت طاق تزئینی و اضلاع اختیاری در اطراف دریچه فر و فرود دریچه استفاده می شوند و می توانند برای هر ویژگی تزئینی استفاده شوند. ضمن آنکه بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی را نیز در این مجموعه خواهید یافت.

بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی

مناسب ترین آجر نسوز

مناسب ترین آجر نسوز با کارایی بالا آجرهایی دارای محتوای آلومینا بسیار بالایی هستند، بسیار داغ می شوند و مقاومت تا1500 درجه فارنهایت به بالا را دارند. آنها برای کاربردهای مداوم با حرارت بالا مانند کوره ها طراحی شده اند. این نوع از آجر، گران هستند و برای برخی از استفاده های شما در فر، مانند پخت نان و برشته کردن، خیلی داغ می شوند.

آجر نسوز عایق نیز، از آجرهای نسوز سبک وزن بوده که برای جلوگیری از گرما طراحی شده اند و به همین دلیل رسانایی کم و ظرفیت نگهداری گرمایش پایینی دارند. آنها اغلب برای عایق کاری تجهیزات صنعتی استفاده می شوند. یک آجر نسوز عایق معمولی در مقایسه با بهترین آجر نسوز برای نمای داخلی ، دارای وزن کمتری است. می توانید برای تهیه انواع آجر نسوز نما، مشاوره های لازم را از بخش فروش آجر نسوز آریا دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب