بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن | آجر نسوز طرح سنتی | آجر نسوز طرح مدرن

بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن | آجرنسوز طرح سنتی | آجر نسوز طرح مدرن

آجر اکسپوز یک نقطه فروش عمده در بزرگترین بازارهای جهان است، صرف نظر از اینکه کجا و چه نوع سازه ای است. این جذابیت جهانی بدان معنی است که وقتی برای خانه خود برنامه ریزی می کنید، ارزش وقت گذاشتن و انتخاب بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن را دارد. انواع آجر نسوز طرح سنتی و آجر نسوز طرح مدرن را می توانید اینجا با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید.

اگر می ‌خواهید نمای آجری کلاسیک و ساختار یافته را به ‌عنوان پایه طراحی سازه به کار ببرید، لازم است تا برخی از ویژگی‌ های آجر را بررسی کنید و دریابید که چه چیزی برای معیارهای شما خوب عمل می‌کند. اینکه چه گزینه‌ های مناسبی وجود دارد تا خانه ای سنتی و قدیمی را به خود گرفته و یا سبکی مدرن را ایجاد کند.

آجر نسوز طرح سنتی و مدرن

انتخاب صحیح آجر نما می تواند در ایجاد مفهومی متفاوت موثر باشد.آجر نسوز طرح سنتی و آجر نسوز طرح مدرن هنگامی که شکل کلاسیک با رنگ‌های قرمز تیره و قهوه‌ ای رنگ ترکیب می شود، حالتی کهنسال را در یک محیط سنتی ایجاد خواهد کرد. لازم است که برای انتخاب بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن ، به شکل و بافت آجر فکر کنید.

ممکن است تصور کنید که آجرها تنها یک بلوک مستطیل شکل از خاک رس خشک شده هستند. اما واقعاً چیزهای بیشتری در آن وجود دارد. هنگامی که یکی از آجرها را در دست بگیرید و آن را از همه جهت ‌ها مشاهده کنید، متوجه می‌شوید که شکل ‌های مختلف زیادی برای کار کردن وجود دارد،و البته می‌توانید آنها را نیز به اندازه برش دهید.

مجموعه ای از الگوها ممکن است و هر کدام تاریخ و شخصیت خاص خود را دارند. چیدمان برانکارد، همان چیزی است که اغلب دیده اید،و جای تعجب نیست که تقریباً در هر برنامه ممکن به عنوان بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن استفاده می شود.

بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن | آجرنسوز طرح سنتی | آجر نسوز طرح مدرن

ظاهر قدیمی و جدید در آجر نما

تفاوت اصلی بین ظاهر قدیمی و جدید آجر نما که به این روش چیده شده است، با دیدن آن کاملاً آشکار است. قدیمی‌ترین آجرها اغلب طولانی‌ تر و کمی نازک ‌تر از آجرهایی هستند که در سازه‌ های ساخته شده در چند قرن اخیر دیده می‌ شوند. جلوه بصری بر روی طیف وسیعی از آجرهای نمای خطی تا بلوکی قرار دارد.

البته بافت روی ادراک هم تاثیر می گذارد. برای انتخاب بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن ، افرادی که به دنبال ظاهری روستایی است، ترجیح می دهند آجری تهیه کنند که ظاهری با سطوح خرد شده، خراشیده و فرسوده داشته باشد. آجرهای بکرتر طبیعتاً جدید به نظر می رسند، اما هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد که برای یک خانه سنتی یا مدرن بهتر است.

باید در نظر داشت که بافت بسیار فراتر از خود آجر است، زیرا اتصالات ملات قطعا ویژگی خاص خود را دارند. اتصالات کلاسیک کامل و استاندارد به خوبی با هر سبکی کار می کنند، اما شما ممکن است یک افکت پشته خشک را دوست داشته باشید که فاقد هرگونه خطوط دوغاب قابل مشاهده برای ظاهری خاص باشد.

یا کاربردی بیش از حد از ملات که روی برخی از سطوح آجری در طیف وسیعی از اشکال همپوشانی دارد. ظاهری قدیمی و بیوکولیک اتصالات ملات در واقع اهمیت بیشتری نسبت به خود آجر برای انتقال یک فضای خاص دارند، بنابراین حتماً برای بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن تحقیق کنید و خواسته های خود را به سازه آجری خود منتقل نمایید.

بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن | آجرنسوز طرح سنتی | آجر نسوز طرح مدرن

اثر رنگ در آجر نما

اگر به ظاهر یک رنگ آجری خاص علاقه دارید، لازم است بدانید تولید کنندگان این امکان را به شما داده اند که آن را عملاً در هر جایی دریافت کنید. دیگر محدودیت‌ های جغرافیایی که مردم در گذشته با آن مواجه بودند  و فقط می‌توانستیم از خاک رس موجود در منطقه استفاده کنیم، از میان رفته است. اکنون می توان به خوبی با اثر رنگ در آجر نما، سازه ای متفاوت را ایجاد کرد

امروزه برخی از روکش های آجری موجود، با دست نقاشی شده است و آزادی هنری در هر رنگی دارد. توجه بیشتر انسان به جزئیات در انتخاب بهترین آجر برای طرح های سنتی و مدرن ، راه را برای تنوع بیشتر باز می کند. ساختن یک خانه کاملاً جدید که به نظر می رسد از دوران دیگری آمده است، بسیار آسان تر از همیشه شده است.

ترکیب شیمیایی و دمای پخت دلیلی است که آجرهای رسی اصیل در رنگ های مختلف وجود دارند. بسیاری از افراد آجر قرمز را نمادین می دانند، اما آجرهای سفید، زرد، قهوه‌ای و خاکستری نیز به طور طبیعی یافت می‌شوند و به ‌طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در این خصوص، آجر نسوز آریا می تواند بهترین آجرهای نما را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به سادگی برای نمای سنتی و یا مدرن از آن ها استفاده کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب