کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نسوز کرکره ای | آجرنما مشکی کرکره ای

آجر نسوز کرکره ای

آجر نسوز کرکره ای که عمدتا در نمای ساختمان استفاده می شوند، از نوع آجرهایی هستند که دارای عرض کمی بوده و به طور معمول در اندازه های متنوعی همچون 5/2×31×5/3 سانتی متر و 5/2×40×40 سانتی متر تولید می شوند. این آجرها به دلیل آن که دارای عرض بسیار کمی هستند به نام کرکره ای شناخته می شوند که می توانند به عنوان آجر نما در رنگ های مختلف، زیبایی چشم نوازی را به ساختمان ببخشند.

آجر نسوز کرکره ای

انواع آجر نسوز کرکره ای

انواع آجر نسوز کرکره ای، در دسته بندی آجرهای نسوز نما قرار دارندکه با تغییر در اندازه شان، دارای کاربردهای بسیاری هستند. می توانید آنها را در رنگ های سفید، مشکی، قهوه ای، آجر شاموتی و طرح انگلیسی از شرکت آجرنسوز آریا خریداری کنید. تنوع رنگ این آجرها باعث شده است که دارای محبوبیت بالایی بوده و مطابق با هر سبک و سلیقه ای در پروژه های ساختمان اجرا شوند. این آجرها را می توان با طرح عمودی و افقی نصب نمود.

آجرنما مشکی کرکره ای

آجرنما مشکی کرکره ای دارای زیبایی منحصر به فردی است و از محبوب ترین آجرها در دکوراسیون و طراحی نما محسوب می شود. این نوع آجر از خاک نسوز ساخته شده و دارای دوام بسیار بالایی است. از مزیت های آجر نسوز کرکره ای نیز می توان به حفظ دما، مقاومت بالا، دارای عرض باریک، افزایش دوام و استحکام بنا، جلوگیری از شوره زدن، تنوع رنگ، تحمل دمای 1000 درجه سانتی گراد به بالا اشاره نمود.

آجر نسوز کرکره ای

قیمت انواع آجر نسوز کرکره ای

قیمت انواع آجر نسوز کرکره ای، مطابق با موادی که در هنگام تولید مصرف می شود و ابعادی که در نظر گرفته خواهد شد، تعیین می گردد. اما از جمله عواملی که در قیمت این نوع از آجرها موثر است می توان به رنگ، اندازه و مصالح مورد استفاده در تولید آن اشاره کرد.

در کنار این عوامل، ضخامت آجر، نقش مهمی در تعیین قیمت آجر نسوز کرکره ای خواهد داشت. می توانید برای دریافت مشاوره های کارشناسی و قیمت این آجرها، با کارشناسان آجر نسوز آریا در تماس باشید. در این شرکت، تنوع بالایی از انواع آجرهای نسوز و نما را خواهید یافت که در ایجاد نمایی زیبا و مستحکم نقش مهمی خواهند داشت.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب