کارخانه آجرنسوز آریا

آجر رستیک نما | قیمت آجر رستیک نما | ابعاد آجر رستیک

آجر رستیک نما

آجرکاری یک بافت رایج است که در انواع گرایش ها و سبک های معماری و طراحی داخلی استفاده می شود. این روش، برای ایجاد حس کلاسیک در فضا مفید است. شما آن را در سبک های روستایی با آجر رستیک نما می بینید. امروزه آجرکاری روستیک در طول سال ها به بخش بزرگی از روندهای شیک تبدیل شده است.

آجر رستیک چیست؟

امروزه بسیاری از طراحان از آجرکاری در سبک های مختلفی همچون سبک های شیک روستیک استفاده می کنند که روکشی با سطوحی متفاوت است که با پوشش شنی بهبود یافته یا با بافت خراشیده همراه است که قبل از پختن اعمال می‌شود. شما می توانید آجر رستیک را در رنگ های متنوعی بیابید.

البته باید گفت که خارج از طراحی های متنوع با آجر رستیک نما ، چندین روش ظریف و شیک نیز برای استفاده از آجر وجود دارد که در انواع فضاهای مدرن قابل اجرا خواهد بود. در این خصوص می توانید مشاوره های مفیدی از بخش فروش شرکت آجر نسوز آریا دریافت کنید.

سبک صنعتی آجرکاری رستیک

همانطور که در بالا ذکر شد آجرکاری رستیک در فضاهای صنعتی رایج است. فضای صنعتی مدرن، از آن به خوبی استفاده می کند. بافت قرمز سبک صنعتی آجرکاری رستیک ، مقداری گرما را در برابر بتن می افزاید. فضاهای مدرن نیز تمایل دارند از مصالح با کنتراست بالا در کنار هم استفاده کنند، بنابراین اگر می خواهید با استفاده از بافت آجر رستیک نما ، تضاد ایجاد کنید، این نوع از آجر، عنصر خوبی برای استفاده در طراحی شما است.

بنابراین، درخواهید یافت که چگونه آجر می تواند در یک فضای مینیمال و مدرن کار کند. آجر در ایجاد بافت به فضایی که در آن از عناصری مانند آویزهای دیواری و قلاب ‌ها استفاده نمی‌شود، کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. این نوع از پوشش، فقدان مواردی را که به طور معمول بافت ایجاد می کنند را جبران می کند.

آجر رستیک نما

سبک شیک آجر رستیک نما

سبک شیک آجر رستیک نما یکی از سبک هایی است که هنگام آجرکاری در فضاهای مختلف خانه به خوبی از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال، فضای اتاق نشیمن شیک با سبک آجر رستیک ، می تواند زیبایی بی نظیری را به طراحی داخلی بیافزاید. آجرکاری ‌های بافت ‌دار، احساسی از فضای روستایی جذابی را ایجاد می‌کنند. با دیگر عناصر ظریف روستایی، مانند فرش نیز به خوبی هماهنگ می شود.

همچنین باید اضافه کنیم که آجر رستیک نما ، می تواند با حساسیت مدرن تری در بقیه اتاق کار کند. اتاقی که دارای رنگ ‌های شفاف و روشن است، در فضاهای مدرن رایج است. آن رنگ روشن به خوبی در خود آجر و دوغاب روشن آن منعکس می شود. همه اینها به خوبی ترکیب می شوند تا به شدت سبکی معاصر را به نمایش درآورند.

آجر رستیک نما

فضای اتاق خواب آجرکاری روستایی

یکی دیگر از کاربردهای عالی آجر استفاده از آن به عنوان دیوار برجسته است. در این شرایط، بافت متزلزل و پریشان آجر، ظاهر روستایی چشم نوازی به آن می‌دهد. این نشان می دهد که چگونه می توانید با افزودن آجر رستیک نما به یک دیوار، احساس روستایی را در یک فضای مدرن به دست آورید.

در واقع، دیوار آجرکاری روستایی، کنتراست و جذابیت بصری را به فضا می‌افزاید. این در حالی است که بقیه فضا کاملاً مدرن است که با میزهای کناری مینیمال و دیوارهای سفید پوشانده شده است. در حالی که لامپ و روشنایی های متفاوت، در این سبک، کمی حالت صنعتی می دهد. وقتی عناصر این اتاق با هم ترکیب شوند، نشان می‌دهند که چقدر آجر رستیک نما در یک فضای شیک روستایی، مخاطبان را جذب می کند.

ترکیب بافت های متضاد آجر رستیک نما

یکی از ویژگی ‌های بارز فضاهای مدرن، خلاقیت با ترکیب بافت های متضاد آجر رستیک نما است. آجرها با اجرایی زیبا،  حسی عالی از بافت قوی ایجاد می کند. در همین حال، می تواند با سنگ مرمر روی میز همراه باشد که بافت بیشتری را به چوب های استفاده شده در دکوراسیون خانه، اضافه می کند. این نشان می دهد که چگونه سه بافت می توانند در هر فضایی جذابیت بصری ایجاد کنند. این یک سبک عالی همراه با آجر رستیک نما است که برای فضاهای هنری مناسب بوده و تضاد بالا مهم ترین موضوع این سبک از طراحی است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب