کارخانه آجرنسوز آریا

سبک مدرن با آجر نمای ساختمان | قیمت آجر نسوز نمای ساختمان

سبک مدرن با آجر نمای ساختمان | آجر نسوز نمای ساختمان | قیمت آجر نسوز نمای ساختمان

یکی از انتخاب های محبوب از سوی سازندگان، سبک مدرن با آجر نمای ساختمان است. در واقع، آجر در معماری مدرن، با ارزش ترین مصالح ساختمانی به دلیل طبیعت جاودانه، همه کاره بودن و همیشه در حال تکامل آن است. آجر دارای کیفیت های قابل توجه و کاربردهای بنایی متعددی است که برخی از بزرگترین معماران دوران مدرن، ساختمان های آجری قابل توجهی را ایجاد کرده اند. این سبک، به معماران این امکان را می دهد که خام بودن منحصر به فرد، رنگ ها، بافت ها یا اشکال مختلف آن را کشف کنند. استفاده از این نوع آجر نسوز، می تواند بر ماندگاری آن موثر باشد. شما می توانید قیمت آجر نسوز نمای ساختمان را از شرکت آجر نسوز آریا دریافت کنید.

استفاده از سبک مدرن با آجر نمای ساختمان

امروزه استفاده از سبک مدرن با آجر نمای ساختمان ، از محبوبیت بالایی برخوردار است. آجر یک مصالح ساختمانی پایان ناپذیر، خاکی و طبیعی است که قدمت آن تقریباً به حدود 7000 سال قبل از میلاد می رسد. این یک مصالح ساختمانی ترجیح داده شده است، زیرا سازگار با محیط زیست و بادوام بوده و ماندگاری، استحکام، سبک، پایداری و همچنین امنیت و یکپارچگی طراحی را ارائه می دهد.

سبک مدرن، در زمان ‌های مختلف سال یک ریزاقلیم دلپذیر و یک واحه قابل سکونت ایجاد می‌کند. معماران مدرن راه های بی شماری را برای طراحی با آجر پیدا کرده اند که هم کاربردی و هم از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و روش های استفاده از آجر در معماری مدرن را توجیه می کند.

سبک مدرن با آجر نمای ساختمان

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز هلندی

آجرهای نمایان در ساختمان های آجری

آجرهای نمایان در ساختمان های آجری، از رنگ‌ های قرمز مایل به قهوه‌ای، رنگ‌ های روستایی گرفته تا رنگ ‌های گرم آجرکاری ‌های نارنجی، جذابیتی غیرقابل انکار دارند و مکانی را در بر می‌گیرند تا آن را فضاسازی کند. نمونه های زیادی از ساختمان های نمادین طراحی شده وجود دارد.

معماران مدرن، همیشه زیبایی ساختمان‌ های آجری نمایان و سبک مدرن با آجر نمای ساختمان را تحسین کرده‌ا ند که در ساخت ‌و سازهای متعارف امروزه جوهره خود را از دست می‌ دهند و آجرکاری‌ ها با گچ یا رنگ پوشانده می ‌شوند.

طرح های پاییزی در این مصالح، بافت و کنتراست را به طرح ‌های معاصر می ‌افزایند. آنها دارای یک پرداخت خشن، خام و ارگانیک هستند که به ساختمان یک ویژگی مشخص می بخشد.

پرداخت های داخلی یا تقویت، تعادل یا تکمیل کننده ویژگی های طراحی است. آجر نسوز نمای ساختمان  ، به جلوگیری از هرگونه آلودگی ناشی از ساخت مواد اضافی کمک می ‌کنند، هزینه را کاهش می‌ دهند و همچنین به آن روکش خام ارائه می کنند که خود یک تنوع جذاب در اجرای سبک مدرن با آجر نمای ساختمان است.

آجرهای فرسوده در نما

معمولاً در بازسازی ‌های تاریخی، آجرهای فرسوده در نما دیده می‌ شود، آجرکاری ‌های اصلی همان ‌طور که هستند باقی می‌مانند تا میراثی روستایی در ساختمان داشته باشند. معماری آجری فرسوده اغلب دارای داستانی است که مردم را با گذشته و حال پیوند می دهد.

 در عین حساس بودن و احترام به تاریخچه، راه حل های طراحی کاربردی و معاصری دارد. این نمای آجری به دیوارها، جلوه ای چشمگیر می بخشد و پس زمینه ای برای ویژگی های مدرن تکمیل شده یا ناتمام موجود در فضا می شود. آجرهای فرسوده نشان دهنده سادگی فرم ها و تناسبات ساختمان هستند.

در مقابل سبک مدرن با آجر نمای ساختمان ، شفافیت آجر خام استفاده شده در این سبک، باعث می شود میراث اصلی ساختمان به بخش برجسته ای از طراحی تبدیل شود. این نوع معماری آجری برای آپارتمان ‌ها یا رستوران ‌هایی با تم روستایی و یا فروشگاه‌ ها و اغلب نمای آجری خارجی کاملاً مطلوب است.

آجرهای رنگی در سبک مدرن با آجر نمای ساختمان

آجرها در رنگ‌های مختلف موجود هستند که از نظر بصری بسیار جذاب می باشند و می‌توانند طرح‌ بندی افقی یا عمودی جایگزین داشته باشند. رنگ آجرها امکانات بی پایانی را برای طراح و آزادی کامل ایجاد می کند تا نتایج زیبایی شناختی متنوعی داشته باشد. آجر نسوز، می توانند از آجرهای سفید مینیمالیستی گرفته تا آجرهای خرمایی خاکی و غنی تأثیر بگذارند.

رنگ‌ های به کار رفته در سبک مدرن، بر روان ‌شناسی ساکنان ساختمان تأثیر می‌گذارند، بنابراین داشتن تمی متناسب با هدف بسیار مهم است. آجرها همچنین لکه دار می شوند که تکنیکی برای حفظ بافت اصلی آجرها به جای پوشاندن آن است. برای نماهای بیرونی ایده آل است، زیرا اثرات دائمی، تعمیر و نگهداری کمی دارد و کمتر در معرض آسیب آب و رطوبت قرار می گیرد.

قیمت آجر نسوز نمای ساختمان

قیمت آجر نسوز نمای ساختمان

در صورتی که قصد دارید فضای داخلی و یا نمای ساختمان خود را تغییر داده و با سبک مدرن با آجر نمای ساختمان به آن جلوه ای زیباتر بدهید، می توانید از تنوع بالای آجرهای شرکت آجر نسوز آریا استفاده کرده و طراحی و اجرای کار را به کارشناسان فنی و متخصص بسپارید. ضمن آنکه قیمت آجر نمای نسوز ساختمان در این شرکت، کاملا مقرون به صرفه است.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز کف

اشتراک گذاری

آخرین مطالب