کارخانه آجرنسوز آریا

طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری | هزینه طراحی و ساخت دیوار آجر نما

طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری

برای بازسازی یک ساختمان قدیمی یا طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری برنامه ریزی کرده اید، یک دیوار آجری در معرض دید می تواند تمام مشکلات شما را حل کند. خواه به دنبال ظاهر مدرن باشید، یا فضایی خنک، آرام و روستایی را بخواهید، می توانید از این سبک دلنشین استفاده نمایید. در واقع، آجر قرمز کلاسیک به بررسی غذاهای گرم و خوشمزه آشپزخانه می پردازد. خاکستری سرد ،یک پس زمینه ظریف برای استایل فردی خانه شما را فراهم می کند. نگاهی به مجموعه‌ای از نمونه‌های الهام ‌بخش در آجر نسوز آریا می تواند شما را در انتخاب بهتر این طراحی کمک کند. هزینه طراحی و ساخت دیوار آجر نما را در آجر نسوز آریا دنبال کنید.

طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری

دیوارهای آجری

در فضاهای داخلی مدرن، دیوارهای آجری همواره نقش کلیدی در زیباسازی نمای داخلی خانه داشته اند که بر اساس سلایق مختلفی، ایجاد گردیده اند. اما چرا آجرکاری معمولی، اینقدر محبوب شده است و بیشتر در اتاق مرکزی یا اتاق نشیمن استفاده می شود؟

به گفته برخی از طراحان، یک دیوار آجری زیبا بافت می بخشد، طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری ، شخصیت و جذابیت منحصر به فردی را ایجاد می کند. برخی دیگر بر این باورند که این بیانی از گذشته غنی تاریخی بنا و آمیخته ای از گذشته و حال است. برای دیگران، وجود یک دیوار آجری در اتاق نشیمن تجلی فردیت و ظرافت است، برخلاف فضای داخلی خسته کننده با غلبه پوشش های شیشه ای و سنگی، این یک فضای گرم و دلنشین برای اوقات استراحت خانواده است.

عشق به سبک شیروانی یا هر ایده دیگری، دیوار آجری در اتاق نشیمن، همواره جذابیت های خود را داشته است. یک دیوار آجری باز در اتاق نشیمن می تواند طیف گسترده ای از اشکال و رنگ ها را بسته به سبک داخلی داشته باشد. در واقع، طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری می تواند صنعتی، شیک کهنه، مدرن یا قدیمی باشد. امروزه شما این فرصت را دارید که بسیاری از اتاق های نشیمن باشکوه را با دیوارهای آجری ببینید که جذابیت، الهام بخشیدن و ایجاد خلاقیت در شما ایجاد می کند.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز هلندی

اتاق نشیمن با دیوارهای آجری به سبک مدرن

اتاق‌ های نشیمن مدرن، با تأکید بر دیوار آجری در حال حاضر در نقطه توجه هستند. در این مورد، آجرکاری را می توان باز کرد یا با یک لایه رنگ روی آن را به طور مرتب پوشاند. در مورد دوم، رنگ و سبک آنها در طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری همبستگی دارد. به عنوان مثال، آجرکاری سفید همیشه سودمند و خنثی به نظر می رسد.

یک گزینه پویاتر یک دیوار آجری با سایه خاکستری عمیق یا حتی سیاه است که یک تصمیم آشکارا جسورانه خواهد بود. دیوار آجر قرمز کلاسیک مطمئناً از نظر زیبایی شناسی دلپذیر به نظر می رسد و جایگاه اصلی خود را در اتاق نشیمن مدرن می گیرد. این همان نقطه ای در فضای داخلی است که به طور معمول، چندان توجهی را به خود جلب نخواهد کرد.

طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری

سبک صنعتی با دیوارهای آجری

دیوارهای آجری در فضای داخلی با سبک های مختلف در طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری خوب به نظر می رسند. اما سبک صنعتی وجود دارد که با آن زوجی باشکوه می سازند. در یک فضای داخلی صنعتی، آجرکاری با لوله‌های تهویه باز، پنجره‌های بزرگ با قاب‌های فلزی تیره، تیرهای سقف نمایان و لامپ‌های فلزی حجیم به خوبی پیش می‌رود.

این اجزا مجموعه ای عالی برای ایجاد اتاق نشیمن عالی به سبک صنعتی هستند. در همین حال، تیرهای سقف چوبی سنگین همراه با دیوارهای آجری می توانند به عنوان پس زمینه ای عالی برای فضای داخلی به سبک مدیترانه ای یا روستایی عمل کنند. می توانید هزینه طراحی و ساخت دیوار آجر نما را با کارشناسان آجر نسوز نما هماهنگ نمایید.

دیوارهای آجری در اتاق های نشیمن کوچک

آیا شما یک اتاق نشیمن کوچک دارید؟ اگر بخواهید یک دیوار آجری را در آن تزئین کنید، این اصلاً مشکلی نیست. زیبایی بافتی دیوارهای آجری گرما را به فضای کوچک نشیمن می بخشد و در طراحی اتاق نشیمن با دیوار آجری را جذاب می کند.

شما می توانید اتاق نشیمن را با آجرکاری بر اساس دو رویکرد متفاوت که بر اساس سلیقه شخصی و سبک مورد علاقه شما است تزئین کنید. اولین رویکرد التقاطی است. یک دیوار آجری با ترکیبی از سایه های مختلف، بافت ها، سبک های متضاد و دکوراسیون منحصر به فرد.

رویکرد دوم برای تزیین یک اتاق نشیمن کوچک با دیوار آجری، از سبک مدرن اسکاندیناوی الهام می گیرد. اعتدال، خطوط صاف تمیز و سایه های خنثی به شما این امکان را می دهد که تأکید بصری اصلی را بر روی دیوار آجری انجام دهید. علاوه بر اسکاندیناوی، می توانید یک اتاق نشیمن کوچک را به سبک مدرن، هم صنعتی و هم شیک طراحی کنید، نکته اصلی این است که یک سبک را انتخاب کرده و از شلوغ کردن اتاق، دوری کنید.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز کف

اشتراک گذاری

آخرین مطالب