کارخانه آجرنسوز آریا

نحوه نصب آجر کف فرش | هزینه نصب آجر کف

نحوه نصب آجر کف فرش

در اینجا برای راهنمایی بیشتر شما، نحوه نصب آجر کف فرش را آورده ایم. در گذشته،  آشپزخانه ها از شومینه های بزرگ هیزم سوز یا اجاق های چوبی برای پخت و پز استفاده می کردند. در این شرایط، کف و قسمت های اجاق معمولاً با آجر پوشانده می شد. آجر علاوه بر بادوام بودن، در برابر آتش نیز مقاوم بوده و از آتش گرفتن خانه جلوگیری می کرد. امروزه از آجرهای کف پوش برای ایجاد حسی دنج در دنیای قدیمی در هر خانه ای استفاده می شود. اگر تصمیم دارید نمای داخلی خانه و کفپوش آجری را نصب نمایید، می توانید هزینه نصب آجر کف را از شرکت آجر نسوز آریا  دریافت کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

روش نصب آجر کف فرش در تنوع بالا

در صورتی که قصد دارید تمام طبقات خانه خود را با آجر بپوشانید، می توانید نصب آجر کف فرش در تنوع بالا را انتخاب کنید. انواع آجر کف معمولاً یک چهارم اینچ ضخامت دارند که انتقال از کف آجری به کفپوش های دیگر خانه مانند فرش یا چوب سخت را برای شما آسان تر می کند. این را باید در نظر داشت که نصب آجر واقعی روی زمین، سطح را چندین اینچ افزایش می‌دهد. نحوه نصب آجرها در کفپوش، دقیقا شبیه به همان مواد آجری با اندازه معمولی است که فقط برای نصب آسان تر در کف، مسطح تر و نازک تر می شوند.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز هلندی

نحوه نصب آجر کف فرش

آماده سازی کف

برای نصب آجرها، لازم است که ابتدا برای آماده سازی کف اقدام کنید. البته چیدن آجر، شبیه کاشی و سرامیک روی زمین است. یکی از تفاوت ها این است که آجرها معمولاً کوچکتر از کاشی های کف هستند اغلب حداقل 12 در 12 اینچ مربع ساخته شده اند. اندازه کوچکتر انواع آجر کف ، آنها را مستعد قرار دادن ناهموار بر روی عیوب کف می کند.

کف را تا حد امکان با سمباده زدن چسب یا برآمدگی های باقیمانده و ضربه زدن به میخ ها همسطح با سطح زیرین، صاف کنید. در نحوه نصب آجر کف فرش ، برای یک سطح بسیار ناهموار، یک لایه زیرین مانند تخته سه لا یا تخته سیمانی را روی سطح زیرین قرار می دهند. که می تواند در هزینه نصب آجر کف موثر باشد.

اندازه گیری هنگام نصب آجر کف فرش

قبل از خرید انواع آجر کف، باید برای اندازه گیری آجر کف فرش اقدام کنید. متراژ مربع اتاق هایی را که می خواهید کف آجری در آن بچینید، محاسبه کرده و طول و عرض هر اتاق را اندازه بگیرید، سپس آن اعداد را با هم ضرب کنید. برای یک اتاق 10 در 10 فوت، متراژ مربع 100 است.

در نحوه نصب آجر کف فرش متراژ تمام اتاق ها را با هم برای کل فوت مربع خود اضافه کنید. نمودار پوشش روی کف آجری را بررسی کنید تا ببینید چند فوت مربع را پوشش می دهد. نمودار معمولاً  اندازه دوغاب را نیز ارائه می دهد، بنابراین انتخاب کنید که خطوط دوغاب شما چقدر پهن باشد.

هزینه نصب آجر کف

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز کف

نصب آجر کف پوش

درست مانند کاشی و سرامیک، باید نصب آجر کف فرش خود را از مرکز اتاق قرار دهید. اندازه‌ های طول و عرض را به نصف تقسیم کنید، سپس خطوط گچی را در جایی که مرکز هر طرف را اندازه‌گیری می‌کنید، بچسبانید. پس از آن، لازم است تا مطابق با نحوه نصب آجر کف فرش ، شروع به چیدمان آجرها در یکی از گوشه هایی که خطوط به هم می رسند، نمایید.

ملات را با ماله بریده بر پشت آجر پهن کنید و روی زمین قرار داده و کمی فشار دهید. با انواع آجر کف ، ردیف هایی یکنواخت ایجاد کنید، قطعات انتهایی را طوری برش دهید که با یکدیگر متناسب شوند. اسپیسرهای پلاستیکی می توانند به شما کمک کنند خطوط دوغاب را یکنواخت نگه دارید.

هزینه نصب آجر کف

می توانید از کارشناسان این شرکت در خصوص هزینه نصب آجر کف سوال نموده و کار خود را به آن ها بسپارید. همچنین، برای تهیه انواع آجر کف با شرکت آجر نسوز آریا در تماس بوده و متناسب با سازه نما یا کف، نوع آجر خود را انتخاب نمایید. انتخاب درست نحوه نصب آجر کف فرش در کیفیتی بالا و مهارت لازم، می تواند در طول عمر نما یا کف آجری شما موثر باشد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب