کارخانه آجرنسوز آریا

قالب آجر نسوز نما | قیمت قالب آجرنسوز

قالب آجر نسوز نما | قیمت قالب آجرنسوز

قالب آجر نسوز نما، یکی از تجهیزات ضروری برای تولید انواع و اشکال آجرنسوز می باشد. تجهیزات مکانیکی مورد استفاده که برای شکل دهی آجر نسوز استفاده می شود شامل مواردی همچون پرس آجر به روش اصطکاکی، پرس آجر با روش اهرمی، پرس هیدرولیک و … می باشد. در اینجا برخی از این روش ها را شرح خواهیم داد. شما به سادگی می توانید متناسب با نیاز خود، قیمت قالب آجرنسوز را از کارشناسان آجر نسوز آریا دریافت کنید. در اینجا برخی از قالب ها معرفی می شوند.

قالب آجر نسوز نما

قالب آجر نسوز نما به روش اصطکاکی

قالب آجر نسوز نما به روش اصطکاکی یکی از تجهیزات مورد استفاده در تولید آجرهای نسوز است. این یک پرس آجری است که از چرخ اصطکاکی برای حرکت یک لغزنده استفاده می کند تا به سمت بالا و پایین حرکت کند. پرس آجری از نظر ساختار ساده بوده و دارای کارکرد و نگهداری آسان است و سازگاری قوی دارد.

پرس آجر اصطکاکی هیدرولیک

توصیه می شود در ابتدای فرآیند پرس آجر اصطکاکی هیدرولیک، فشار کم اعمال شود تا دریچه گل تشکیل شده در قالب آجر ایجاد گردد. پرس آجر اصطکاکی هیدرولیک از سیلندرهای هیدرولیک برای تحت فشار قرار دادن بریکت استفاده می کند و سپس از نیروی ضربه ای ایجاد شده توسط مکانیسم اصطکاک برای ضربه زدن به بریکت بهره می برد تا پرس آجری کامل شود.

پرس هیدرولیک

ویژگی پرس هیدرولیک به عنوان قالب آجر نسوز، استفاده از مایع برای انتقال انرژی برای تولید فشار استاتیک، کار روان، فشار دو طرفه، آسان برای تنظیم فشار و کیفیت آجرهای فشرده خوب است.

قالب آجر نسوز نما

قالب آجر نسوز نما ایزواستاتیک

با قالب آجر نسوز نما ایزواستاتیک ، از طریق فشار انتقال مایع یا گاز، قسمت خالی به طور یکنواخت در همه جهات فشرده می شود تا شکل فشرده به دست آید. پرس ایزواستاتیک به دو دسته پرس ایزواستاتیک سرد و پرس ایزواستاتیک گرم تقسیم می شود. در صنایع نسوز عمدتا از پرس ایزواستاتیک سرد استفاده می شود و محیط کار روغن یا آب است.

پرس اهرمی

پرس اهرمی آجر متشکل از ساختار اهرمی مکانیکی برای فشار دو طرفه در قالب ثابت استفاده می شود و مقدار ضربه پانچ آن ثابت است. برای فشار دادن آجرهای سفالی استاندارد با اندازه کوچک مناسب است و همچنین می توان آن را بر روی محصولات منیزیم پرس اهرمی فشار قوی اعمال کرد.

دستگاه قالب گیری ارتعاشی

دستگاه قالب گیری ارتعاشی تجهیزاتی است که به عنوان قالب آجر نسوز نما مطرح است و توسط نیروی ارتعاش تحت فشار برای تشکیل آجرهای پیچیده و غول پیکر شکل می گیرد.

قیمت قالب آجرنسوز

قیمت قالب آجرنسوز را از شرکت آجرنسوز آریا دریافت کنید.  توجه داشته باشید که کیفیت بالای این تجهیزات باعث می شود تا آجرهایی مرغوب تولید شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب