بهترین آجر نمای پارک و فضای سبز | آجر محوطه سازی

اجرای بهترین آجر نمای پارک و فضای سبز

اگر تصمیم دارید از آجر نمای پارک و فضای سبز برای محوطه سازی خانه خود استفاده کنید، در این جا ایده هایی مناسبی در اختیار دارید. این مصالح ساختمانی بادوام و جذاب، در برابر شرایط جوی شدید مقاومت می کنند و فضای زندگی را در فضای باز، با سبکی فوق العاده و زیبا القا می کنند. شما می توانید برای تهیه انواع آجر نما، از طریق شرکت آجر نسوز آریا اقدام کرده و قیمت انواع آجر  محوطه سازی را دریافت نمایید.

انواع چیدمان آجر نمای پارک و فضای سبز

انواع چیدمان آجر نمای پارک و فضای سبز

پله های باغ

اگر ملک شما شیب داشته باشد، ممکن است تصمیم بگیرید که ارتفاع ایجاد شده را با پله ایجاد نمایید. یک راه پله باغ سنگفرش شده به سمت بالا است که با آجرهای رنگی زیبا، با گیاهان در دو طرف می تواند زیبایی بی نظیری را به فضای سبز شما بدهد. این طراحی، ایمن‌تر و جذاب‌تر از شیب‌های تند یا شیب خاک است. ضمن آن که  می‌تواند یک جاذبه بصری زیبا باشد، به‌ویژه زمانی که در کنار آن کاشت‌های جذاب از گیاهان متنوع قرار گیرد.

ایجاد لبه تخت با آجر نمای پارک و فضای سبز

هنگامی که ماشین های چمن زنی و علف های هرز به فضای باز شما آسیب می زنند، می توانید با یک لبه آجر تخت، مساله را مرتفع کنید. با اجرای بهترین آجر نمای پارک و فضای سبز  ، نه تنها محیط را منظم جلوه می دهید، بلکه از گیاهان موجود در باغ مراقبت می کنید.

می توانید آنها را به صورت انتها به انتها روی زمین قرار دهید یا یک گودال را حفر کنید و برای ثبات بیشتر آنها را به پهلو در زمین نصب نمایید. علاوه بر این، این لبه ایجاد شده با آجر، به جلوگیری از شسته شدن خاک از بستر کمک می کند.

دیوار حائل

اگر باغی شیبدار دارید، آن را با یک دیوار حائل ساخته شده از آجرهای روی هم تراز کنید. دیوار حائل آجری، می تواند در کنار گیاهانی روییده در گلدان های بسیار، به خوبی یک فضای باز زیبا را ایجاد کند.

طراحی مسیر با بهترین آجر محوطه سازی

طراحی مسیر با بهترین آجر محوطه سازی

اگر مسیر منتهی به درب باغ، شیارهای فرسوده ای از چمنزار است، زمان آن فرا رسیده است که با بهترین آجر نمای پارک و فضای سبز و با طراحی متفکرانه، مسیر را ارتقاء داده و چشم نواز کنید. نصب یک مسیر مناسب در فضای سبز، به معنای عدم وجود علف‌های هرز یا رد پاهای کفش‌هایی است که می تواند به ظاهر گیاهان محیط، آسیب برساند. در این خصوص می توانید از راهکارهای ذیل استفاده کنید.

استفاده از آجر در کفپوش

باغ مکانی دوست‌داشتنی برای نشستن و استراحت است، به‌ویژه با کفپوشی  محکم از آجر که برای جلوگیری از فرورفتن پایه‌های صندلی چمن در زمین می تواند، فضای مناسب برای گذراندن اوقاتی همراه با آرامش باشد. یک نیمکت فلزی روی یک منطقه سنگفرش شده با آجرهای رنگی که در چمنزار قرار دارد، با درختچه سبزی که در پس‌زمینه رشد می‌کند، می تواند تصویری زیبا و خاطره انگیز باشد.

آجرها را به الگوی انتخابی خود بچینید تا پایه ای کوچک در زیر صندلی ایجاد کنید، یا یک الاچیق کامل در فضای باز با نیمکت های باغ و سایر مبلمان مناسب برای چمن ایجاد کنید. فضای خود را در تابستان با آجرهای خنک به صورت کفپوش قرار دهید تا ضمن حفظ فضای سبز خود، از زیبایی آن نیز لذت ببرید.

پایه های ایجاد شده در پارک

یک پایه دارای کاربردهای متعددی در باغ است، به خصوص زمانی که در برابر آب و هوا محکم و مقاوم باشد. هنگامی که از یک پایه با آجر نمای فضای سبز برای نمایش یک گلدان گل آراسته استفاده می کنید، آن را به یک جاذبه اصلی تبدیل می کنید.

طراحی باغ خزه با آجر نمای پارک و فضای سبز

اگر تا به حال می‌خواستید باغ خزه‌ای بسازید، اکنون با آجرهای محوطه سازی ، بهترین فرصت را دارید. این مصالح ساختمانی رایج، میزبان مناسبی برای رشد یک فرش زمردی سرسبز است. خزه یک راه عالی برای ایجاد یک فضای سبز زیبا و با شکوه است. می توانید برای بهره مندی از یک فضای سبز مناسب، از راهنمایی و مشاوره شرکت آجر نسوز آریا استفاده کرده و بهترین آجر نمای پارک و فضای سبز خود را در باغ خود اجرا کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب