طراحی کافی شاپ با آجر نما | دیوار آجری در طراحی کافی شاپ

طراحی کافی شاپ با آجر نما | دیوار آجری در طراحی کافی شاپ

یک دیوار آجری داخلی را می توان گنجی بی انتها در طراحی دانست که زیبایی آن، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. با دانش طراحی مناسب، آجر می‌تواند یک فضای منحصر به فرد را به هر اتاق اضافه کند. آجر دارای یک ویژگی ارگانیک است که در دیوارهای خشک ساده یافت نمی‌شود و می‌تواند به همان اندازه با فضاهای مدرن، سنتی، التقاطی یا معاصر در طراحی کافی شاپ با آجر نما مطابقت داشته باشد.

دیوار آجری در طراحی کافی شاپ

هنگامی که از دیوار آجری در طراحی کافی شاپ استفاده می کنید، باید در نظر داشته باشید که برای دوام و ماندگاری بالای آن، سطح را آب بندی و محافظت کنید تا خطر تجزیه شدن در طول زمان کاهش یابد. برای روشن نگه داشتن فضا، یک روکش براق جزئی می تواند به آجر شما کمک کند که براق به نظر برسد و انتخابی مناسب، برای فضای باریک ورودی یا راهرو باشد.

اگر دیوار شما قبل از آب بندی نیاز به تمیز کردن کمی دارد، مخلوط سرکه و آب به طور کلی این کار را انجام می دهد. هنگام طراحی کافی شاپ با آجر نما ، محلول را به آرامی روی نقاط مشکل اسپری کنید و با دستمال نرم ماساژ دهید و فقط در صورت لزوم با یک برس درشت آن را بشویید تا خاک های سفت شده، پاک شود. به طور کلی، بهتر است با یک رویکرد ملایم در یک منطقه شروع کنید تا مطمئن شوید آجر شما خرد نمی شود و فقط در موارد ضروری از پاک کننده های خشن تر استفاده کنید.

طراحی کافی شاپ با آجر نما | دیوار آجری در طراحی کافی شاپ

بهترین آجر برای طراحی کافی شاپ

ایده های دیوار آجری اکسپوز می تواند یک انتخاب طرح بحث برانگیز باشد. برخی آنها را به خاطر گرما و بافت روستایی خود دوست دارند. برخی، دیگر مصالح ساختمانی را بر می گزینند. با تنوع بالای رنگ و ابعاد آجرها، طراحی کافی شاپ با آجر نما می تواند یک گزینه عالی به نظر برسد که دکوراسیون داخلی را دارای گرما و جذابیت خاصی نماید.

بسیاری از افراد تصور می کنند که آجرهای نما، امروزه بیش از هر زمان دیگری محبوب شده و به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه دارد. شیک‌ سازی محیط، با بافت روی دیوارها همیشه به طرح جالب ‌تری منجر می‌شود. هنگام طراحی، اگر می‌دانید که پشت دیوارهایتان آجر دارید، شاید ارزشش را داشته باشد که گچ کسل کننده را جدا کرده و شخصیتی به فضا تزریق کنید.

طراحی کافی شاپ با آجر نما | دیوار آجری در طراحی کافی شاپ

ایده های دیوار آجری

در طراحی کافی شاپ با آجر نما ، استفاده از هر پوشش سه بعدی دیوار، مانند آجر، سنگ، یا گچ بافت، به نظر می رسد که داستانی را روایت می کند و داستان سرایی در قلب هر فضای داخلی موفق قرار دارد. یکی از چیزهایی که برخی از افراد در مورد آجر دوست ندارند، خطر گرد و غبار روی دیوار است، یا تصور اینکه آنها کثیفی را جذب می کنند.

برای آسودگی خاطر، فقط مطمئن شوید که اگر دیوار آجری را در معرض دید قرار می‌دهید، آن را با درزگیر مناسبی پوشش دهید، زیرا آجرها به طور طبیعی متخلخل هستند و این امر می‌تواند به مرور زمان باعث فرو ریختن آن‌ ها شود.

آجر اکسپوز را می توانید برای غذاخوری آشپزخانه یا رستوران خود انتخاب کنید. این  تزیین و طراحی پایدار و متفکرانه، مزیتی را به همراه دارد که ظاهر بی‌ پایانی جدید و با دوامی را ارائه می ‌کند. نکته شگفت‌انگیز در مورد طراحی کافی شاپ با آجر نما این است که می‌ توانند تنوع رنگ بالایی را ارائه دهد. این یک راه آسان برای افزودن شخصیت، هماهنگی به یک تم مورد علاقه، یا به روز کردن یک طرح جدید است.

متخصصان طراحی از انواع آجر، برای ایجاد یک دیوار ویژه استفاده می‌کنند، این یک روش برای دگرگونی های دکوراسیون است. زیبایی آجرها را می‌توان با کاغذ دیواری هماهنگ کرد تا ظاهری منحصر به فرد داشته باشد. آجرهای خاکی و روستایی وقتی با طرح ‌های ارگانیک مانند چمن، جنگل و طرح‌ های گل‌دار برجسته می ‌شوند، عنصری طبیعی به ارمغان می‌آورند.

در حالی که جزئیات دقیق ‌تر آجرکاری یک مشارکت کلاسیک با سبک‌هایی قدیمی در  طراحی کافی شاپ با آجر نما ایجاد می ‌کند. شما می توانید به سادگی برای خرید انواع آجر نما ، آجر نسوز نما در رنگ و طرح مختلف با بخش فروش شرکت آجر نسوز آریا در تماس باشید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب