آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت | قیمت آجرنسوز صنعتی تخت و کونیک

آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت

آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت، نوعی از انواع آجرهای نسوز است که با ترکیبات اکسید سیلیسیوم، اکسید آلومینیوم، اکسیدهای سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، آهن و تیتانیوم در درصدهای مختلف تولید می شود. این نوع از آجرها که در انواع تخت و کونیک ساخته می شوند، در اجرای نمای سازه هایی که نیاز به درجه بالایی از مقاومت در برابر حرارت و شوک های آن دارند، استفاده می شوند. شما می توانید قیمت آجرنسوز تخت و کونیک را از آجر نسوز آریا دریافت کنید.

آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت

تقسیم بندی آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت

تقسیم بندی آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت و کونیک در حالت کلی بوده و می توان آنها را بر اساس رنگ نیز دسته بندی نمود که شامل کرم کرم رنگ تا رنگ قهوه ای روشن می باشد. این نوع از آجرها، متناسب با خواصی که دارند، ابعاد و شکلشان، کاربردهای متفاوتی را خواهند داشت که در انواع روش های تولید از جمله پرس خشک، نیمه خشک و پلاستیک آماده می شوند.

آجرهای نسوز عایق

این نوع از آجرهای نسوز عایق، وزن سبکی دارند و خاصیت عایق خوبی دارند. آجرهای نسوز عایق از خاک رس نسوز و آلومینا ساخته می شوند. آنها سبک و متخلخل هستند و وزن آنها برابر با 20 تا 25 درصد آجر سخت متراکم است. ماهیت متخلخل کلید اصلی این امر است. این خاصیت باعث می شود تا آنها عایق خوبی بوده و جهت جلوگیری از اتلاف گرما و بهبود کارآیی در کوره دمای بالا استفاده شوند.

آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت

شکل آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت یا کونیک

شکل آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت یا کونیک و اندازه استاندارد آنها برای تمامی انواع آجر در حالت کلی، یکسان است. اما اشکال دیگر مانند قوس انتهایی، قوس جانبی یا شکل خاص نیز برای آن ها منظور می شود که می توان در تنوع محصولات آجرنسوز آریا یافت.

ویژگی های کلیدی آجرنسوز شاموتی صنعتی

  • وزن سبک و مقادیر عایق خوب
  • هدایت حرارتی کم و کارآمد انرژی
  • چگالی متفاوت برای پاسخگویی به کاربردهای مختلف عایق
  • به دلیل وزن کم قابل حمل آسان است
  • محتوای مولایت بالا، پایدار در برابر اتصالات شیمیایی و مقاومت خوب در کاهش اتمسفر

قیمت آجرنسوز صنعتی تخت و کونیک

قیمت آجرنسوز صنعتی تخت و کونیک در آجرنسوز آریا کاملا مناسب است. شما می توانید بر اساس نوع آجری که انتخاب می کنید، کاربری های متفاوتی را از آنها انتظار داشته باشید. معمولاً در پوشش کوره از آجر نسوز درجه های مختلف به صورت ترکیبی استفاده می شود. آجر نسوز شاموتی صنعتی تخت عایق یک انتخاب عالی برای موقعیت هایی است که نیاز به تحمل دمای بالا دارد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب