محلول شستشوی آجر نما| محلول رفع شوره آجر

محلول شستشوی آجر نما

محلول شستشوی آجر نما می تواند به شما در تمیز کردن نمای آجری ساختمان کمک کند. از آجر می توان در کف، شومینه و دیوارهای داخلی استفاده کرد. اولین قدم در تمیز کردن آجر، پاک کردن کثیفی سطحی یا دوده از شومینه است. قبل از تمیز کردن از یک برس یا جاروبرقی برای پاک کردن کثیفی های ساده استفاده کنید. برای تهیه محلول رفع شوره آجر می توانید از طریق آریا تجارت اقدام کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

محلول شستشوی آجر نما

کاربرد محلول شستشوی آجر نما

کاربرد محلول شستشوی آجر نما جهت از بین بردن آلودگی های نمای ساختمان بسیار موثر است. البته می توانید از پاک کننده های طبیعی استفاده کنید که خودتان آنها را با هم مخلوط می کنید. آنها مقرون به صرفه تر از پاک کننده های تجاری هستند.  یکی از گزینه‌های پاک‌کننده برای مناطق بزرگ‌تر آجر، مخلوط کردن تری سدیم فسفات با آب است.

با تهیه این محلول، آجر را با یک برس اسکراب تمیز کنید. توجه داشته باشید که این ماده خطرناک است، بنابراین از دستکش لاستیکی و عینک ایمنی استفاده کنید. این روش ها را می توانید در فضای داخلی و خارجی آجر که پس از زمستان دود می کند، استفاده کنید. با استفاده از این محلول، ظاهر آجرنمای ساختمان خود را همواره زیبا و تمیز نگهدارید.

محلول رفع شوره آجر

استفاده از محلول رفع شوره آجر در نمای خارجی بسیار موثر است. اگر قسمتی از خانه شما نور خورشید زیادی دریافت نمی کند، خزه یا کپک روی آجرها رشد می کند. یک فنجان سفید کننده را با یک گالن آب مخلوط کنید و با یک اسفنج روی دیوار بمالید. برای از بین بردن خزه و کپک ای ایجاد شده از یک برس اسکراب طبیعی یا نایلونی استفاده کنید. از برس سیمی استفاده نکنید زیرا تکه‌های فلزی باعث زنگ زدگی و لکه‌دار شدن آجرها می‌شود.

محلول شستشوی آجر نما

قیمت محلول شستشوی آجر نما

شما می توانید بهترین قیمت محلول شستشوی آجر نما را از آجر نسوز آریا جویا شوید. این شرکت که یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع آجر می باشد، راهنمایی های لازم را در خصوص انتخاب بهترین آجر و محصولات شستشوی آن در اختیار شما قرار خواهند داد. می توانید با انتخاب صحیح آجر، دوام و زیبایی سازه خود را افزایش دهید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب