کارخانه آجرنسوز آریا

بندکشی در آجر نما | هزینه بندکشی آجر نما | ملات بندکشی آجر نسوز

بندکشی در آجر نما | هزینه بندکشی آجر نما | ملات بندکشی آجر نسوز

هنگامی که بندکشی در آجر نما ترک می خورد، چیزی بیش از ظاهری نا مناسب را به نمایش خواهد گذاشت. آب می تواند راه خود را به شکاف ها وارد کند، سپس منجمد  و منبسط شود و شکاف ها را حتی بیشتر از هم جدا کند. گاهی اوقات، ملات بندکشی آجر نسوز  فقط ترک نمی خورد، بلکه از بین رفته و به مرور زمان فرو می ریزد. روش سنتی و ارزان برای درمان این است که آجر خود را مجدداً بندکشی کنید. می توانید برای دریافت هزینه بندکشی آجر نما ، با کارشناسان آجر نسوز آریا در ارتباط باشید.

ملات بند کشی آجر نسوز

در حالی که به نظر می رسد بسیار شبیه کاری است که فقط برای اجرای سنگ نما محفوظ است، بند کشی و ملات آجری، آنقدرها هم دشوار نیست. در واقع شما فقط به چند ابزار اولیه و مقداری ملات نیاز دارید. بندکشی در آجر نما ، در واقع ملات بندکشی آجر نسوز است که آجرها را در جای خود نگه می دارد.

هنگامی که آجر در ابتدا چیده شد، یکی از آخرین مراحل، شیار دادن آجر است. این به معنای شیار زدن ملات های میان آجر نما و حذف اضافی است. بندکشی آجری به معنای کندن ملات قدیمی و جایگزینی آن با ملات جدید است. اگر روی ارتفاعات آجری کار می‌کنید، از یک سیستم مهار سقوط استفاده کنید. به دلیل شل بودن ملات، می توان به راحتی از پشت بام افتاد. هنگام یا خرد کردن ملات قدیمی و بندکشی در آجر نما از عینک ایمنی استفاده کنید.

ابزارهایی که برای اجرای ملات بندکشی آجر نسوز می بایست از آن ها استفاده نمود شامل، شن کش یا پیچ گوشتی قدیمی، چکش، اسکنه، برس سیمی، شلنگ متصل به یک شیر آب، ماله اشاره گر و حاشیه، ملات و عینک ایمنی است که می تواند کاری حرفه ای و ایمن را در طول مدت اجرای بندکشی به اجرا در آورد.

بندکشی در آجر نما | هزینه بندکشی آجر نما | ملات بندکشی آجر نسوز

نحوه اجرای بند کشی در آجر نما

در نحوه کار بندکشی در آجر نما ، تراشیدن آجر یک اصطلاح سنگ تراشی است که لازم است  بدترین ملات را خراش دهید تا پایه قابل توجهی برای قرار دادن ملات جدید داشته باشید. لازم است ملات آجر را قبل از رینگ زدن مجدد، چنگک بزنید. ضمن آنکه می توانید هزینه بندکشی آجر نما را از کارشناسان آجر نسوز آریا دریافت کنید.

در نظر داشته باشید که برای خراش دادن ملات سست و شکننده، از یک شن کش یا یک پیچ گوشتی قدیمی استفاده کنید. هدف حذف تمام ملات نیست، بلکه فقط گرفتن نقاط بلندی است که سست و ضعیف شده اند. به چکش و یک اسکنه یا پیچ گوشتی قدیمی نیاز دارید. به آرامی تکه های اضافه را که نمی توانید با اسکراپر بدست آورید، از بین ببرید.

کار را با یک برس سیمی به پایان برسانید تا خرده های باقی مانده از بین برود. اگر در طول مسیر اجرای ملات بندکشی آجر نسوز با آجرهای ترک خورده مواجه شدید، می توانید آنها را به صورت جداگانه جدا کرده و جایگزین کنید. ملات باید قوام محکمی داشته باشد تا به خوبی در بندکشی های ایجاد شده، ثابت بماند. شما باید بتوانید انگشت شست خود را در ملات فشار دهید و اثر انگشت شست باقی مانده باشد.

بندکشی در آجر نما | هزینه بندکشی آجر نما | ملات بندکشی آجر نسوز

هزینه بندکشی آجر نما

ملات بندکشی در آجر نما را در یک سطل با ماله حاشیه مخلوط کنید. توجه داشته باشید که ملات زیاد را با هم مخلوط نکنید تا ملات زود تر از موعد خشک نشود. پس از مخلوط کردن ملات، اجازه دهید حدود 30 تا 45 دقیقه بماند. آجر و ملات را با شلنگ باغچه پاشش کنید. در خصوص هزینه بندکشی آجر نما ، از راهنمایی های کارشناسان آجر نسوز آریا ، استفاده نمایید.

اجازه دهید محلول به مدت حدود 15 دقیقه در آجرها خیس بخورد. ابزار مناسب را در زیر آجر، درست زیر ناحیه ای که پاشش ملات را انجام می دهید، نگه دارید. قبل از ترک یک منطقه ملات بندکشی آجر نسوز ، با استفاده از ماله اشاره گر، یک شیار در ملات آن ایجاد کنید تا بقایای آن را بگیرید.

نکاتی برای بندکشی مجدد آجرها

  • فقط در بخش های کوچک کار کنید تا قبل از اینکه بتوانید ملات را به سمت خود بکشید، خشک نشود.
  • هنگام چیدن آجر، شلنگ باغچه را نزدیک خود داشته باشید و آجر را مرطوب کنید تا گرد و غبار پایین نیاید.
  • همچنین هنگام شن‌کشی، اگر جدا کردن قسمت‌ هایی از ملات سخت باشد، احتمالاً به این معنی است که ملات به اندازه کافی خوب است که باقی بماند.
  • بندکشی در آجر نما را به آهستگی اجرا کنید. برای چند آجر اول بندکشی آجر جالب است، سپس کار خسته کننده می شود.
  • اگر روی یک پروژه بزرگ کار می کنید، هر روز اهداف کوچکی برای خود تعیین کنید. مواظب باشید که آجر را تراشه نزنید یا خرد نکنید.
  • آجر را در دمای بین 40 تا 90 درجه فارنهایت قرار دهید. وقتی ملات خیلی سرد شود، شکننده می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب