کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نسوز پایه آلومینیومی | قیمت آجرنسوز آلومینیایی

آجر نسوز پایه آلومینیومی | قیمت آجرنسوز آلومینیایی

آجر نسوز پایه آلومینیومی ، به مجموعه ای از آجرهای نسوز گفته می شود که حاوی 45 تا 99 اکسید آلومینیوم (Al2O3) هستند. با توجه به درصد آلومینیوم استفاده شده در این آجرهای نسوز می توان به آجرهای آلومینیومی اشاره کرد. در صورتی که برای سازه خود نیاز به این نوع از آجرنسوز نما دارید، می توانید آن را از آجر نسوز آریا تهیه کنید. همچنین، قیمت آجرنسوز آلومینیایی را از کارشناسان آجر نسوز آریا دریافت نمایید.

آجر نسوز آلومینیومی

ساختار آجر نسوز پایه آلومینیومی

ساختار آجر نسوز پایه آلومینیومی، بر اساس نوع موادی که در آن به کار رفته است، تفاوت دارد. به عنوان مثال، آجرنسوز با 85 درصد آلومینا، حاوی 85 درصد آلومینیوم (Al2O3) است کهبا مقاومت مکانیکی و سایشی و دمای بالا طراحی و ساخته شده است.

دمای پخت منظور شده برای این آجرها، بین 1200 تا 1800 درجه سانتی گراد می باشد. آنها برای لایه ایمنی و سقف کوره قوس الکتریکی، منطقه امن و خروجی کوره سیمان و کاربردهای کلی در مکان هایی با قوس الکتریکی استفاده می شود.

ویژگی آجرنسوز آلومینیایی

از ویژگی های آجر نسوز آلومینیایی، تخلخل متوسط، مقاومت در برابر خزش بالا و استحکام زیاد در برابر دمای بالا می باشد. آجر نسوز پایه آلومینیومی با درصد 70 در این گروه، از خاک رس، بوکسیت و میزان متغیری از آلومینا تشکیل خواهد شد. این آجرها مانند آجرهای قبلی به گونه ای طراحی شده اند که در معرض دمای بالا قرار گیرند.

به طور قابل توجهی برای مصارف صنعتی گسترش می یابد و این تغییرات مداوم، بر شکل روی آجر تأثیر می گذارد؛ به گونه ای که در نهایت خرد خواهد شد. این نوع آجر در مناطقی که درجه حرارت دائما بالاست بسیار مفید خواهد بود.

آجر نسوز پایه آلومینیومی | قیمت آجرنسوز آلومینیایی

نقش سیلیس در آجر نسوز پایه آلومینیومی

نقش سیلیس در آجر نسوز پایه آلومینیومی باعث می شود تا با وجود اینکه دمای بالا تا 1700 درجه سانتیگراد را تحمل می کنند اما حرارت و سرمایش را تحمل نکرده و پس از انبساط و انقباض زیاد فرآیندها، خراب شده و فرو بریزند.

قیمت آجرنسوز آلومینیایی

می توانید قیمت آجرنسوز آلومینیایی را از آجر نسوز آریا دریافت کنید. در نظر داشته باشید که آجر نسوز آلومینیومی یکی از پرمصرف ترین محصولات برای ساخت نسوزها و ساخت کوره های صنعتی می باشد. به دلیل میزان بالای آلومینای به کار رفته در این آجرهای صنعتی و مقاومت حرارتی بالای آجرها، می توان از آن در طیف وسیعی از کوره ها استفاده کرد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب