خانه » آجر نسوز ال

آجر نسوز ال | قیمت آجر نما ال

L bricks

آجر نسوز ال یا آجر نما L یکی از مدل آجرهایی است که در گوشه های ساختمان اجرا شده و برای جلوه دادن به نمای ساختمان از آن استفاده می شود. این نوع از آجر نما، در شکل و ابعاد مختلفی تولید می شود که می تواند بر اساس نوع سازه، انتخاب گردد. شکل ظاهری این نوع آجرها به دلیل نوع استفاده ای که در گوشه های ساختمان دارند، به شکل ال با لبه های تیز و یا گرد است که در کیفیت های متفاوتی عرضه می شود. در این برگه شما می توانید علاوه بر مشاهده نمونه کار ها و محصولات آجر نسوز ال لیست قیمت آجر نسوز ال (آپدیت شهریور ۱۴۰۲) را بر اساس متراژ مورد نیاز به صورت دقیق مشاهده فرمایید.

محصولات آجر نسوز ال

لیست قیمت آجر نسوز ال ( آپدیت شهریور ۱۴۰۲ )

نوع آجر
ابعاد آجر
قیمت آجر
تعداد در هر متر
آجر نما نسوز ال LS51020
20*10*7
4800
40 عدد
آجر نسوز نما ال LS71020
20*10*7
7000
12 عدد
آجر ال انگلیسی
20*10*5.5
7000
16 عدد
آجر نما نسوز ال شاموتی lsh712
20*10*7
8000
12 عدد

محاسبه قیمت آجر ال

در فرم زیر میتوانید متراژ مورد نظر خود را وارد کنید و قیمت دقیق آجر ال متناسب با متراژ مورد نیاز خود را محاسبه نمایید

معرفی آجر نمای ال

در اینجا آجر نمای ال را معرفی میکنیم، قیمت آجر دکوراتیو ال و قیمت آجر نسوز ال را با نگاه کارشناسان ما بررسی میکنیم. آجر نمای ال طرحی مناسب برای کناره های نمای ساختمانی بکار میرود و طرح زیبایی به گوشه های ساختمان میدهد. ارسال آجر نمای L از تهران به سراسر کشور با بهترین قیمت و کیفیت.

آجر نمای ال را می توانید در رنگ های مختلفی همچون، سفید، قرمز، مشکی، قهوه ای و زرد تهیه نمود که در جنس ها و طراح های مختلفی همچون قزاقی، شاموتی و انگلیسی عرضه می شود و با کمک آنها، نمای ساختمانی متفاوت را ایجاد نمود.

از جمله موارد استفاده آجر نمای L این است که بتوان با کمک آن ها ، ستون ها را در نمای داخلی و خارجی پوشش داد که با استفاده از آجرهای معمول، اجرای آن چندان ساده نبوده و ظاهری زیبا را به ساختمان نمی دهد. این آجر نمای ال را برای گوشه های دیوار، کنار درب و پنجره و در قسمت قرنیزها اجرا می کنند تا سطحی یکنواخت و هموار بدست آید.

آجر نمای ال

اجرای آجر نمای L

آجر نمای ال از جمله محصولات محبوب در معماری ایرانی است که که از مواد خام طبیعی ساخته شده و در دمای 1150 درجه سانتیگراد پخته می‌شوند. این نوع از آجرها به دلیل وزن سبک خود تقریباً در همه جا قابل اجرا هستند. ضخامت کلی دیواره کمتر، باعث به دست آوردن فضای بیشتر می شود در حالی که مقادیر عایق در نظر گرفته شده توسط آجر نمای L در سطحی ثابت باقی می ماند.

از سویی دیگر، هنگام بازسازی، نیازی به ساخت فونداسیون نیست. گوشه‌های ساختمان، لنگه‌های پنجره و روکش‌ها با گوشه‌های آجری پوشیده می شوند و به جهت اتصالات نما، آنها از دیوارهای آجری معمولی متمایز هستند. این نوع از آجر نمای ال ، از آجرهای کامل حاصل نمی شوند. بلکه مستقیماً به شکل یک زاویه اکسترود می شوند.

توسعه این فرآیند منحصر به فرد در سراسر جهان پیشرفت بزرگی در ساخت گوشه های آجری ساختمان ایجاد کرده است. بنابراین با استفاده از نصب آجر نمای L دیگر ضایعات آجری وجود ندارد. این فرآیند ساخت، نزدیک به شش برابر بیشتر، گوشه ها را در مقایسه با فرآیند تولید معمول با آجرهای معمولی امکان پذیر می کند.

ضمن آنکه به دلیل رنگ‌ها، اندازه‌ها و سطوح مختلف آجر نسوز ال ، همراه با سیستم کامپوزیت عایق حرارتی خارجی، جایگزینی واقعی برای اجرای معمولی آجری هستند. برای زوایای خاص، این آجرهای زیبا، به خوبی به هم چسبانده می شوند یا به صورت یک تکه ظاهر می شوند.

آجر نمای ال

ویژگی های آجر نمای ال

 آجر ماده ای است که قدمت آن به هزاران سال قبل می رسد و مصالح اساسی ساختمان بسیار محبوبی در سراسر جهان است. آجرها هم مقرون به صرفه و هم بادوام بوده و در طیف گسترده ای از بافت‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌ها موجود هستند و می‌توان آن‌ها را در تکنیک‌های آجرکاری با چسب‌ها ترکیب کرد.

امروزه، جزئیات آجر نمای ال یا صاف در جنس های مختلف، به طور فزاینده‌ای برای ایجاد الگوهای منحصربه‌فرد بر روی نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود. این فرم های آجری اکسترود شده نیاز به جزئیات دقیق دارند تا از به خطر افتادن دوام از طریق نفوذ باران یا حرکت دیفرانسیل در ساختمان جلوگیری شود. نماها، بسته به نوع آجر و نوردهی و با در نظر گرفتن فیله های ملات و یا سوراخ ها طراحی می شوند. با افزودن بافت و به هر نما، آجر نمای ال با استفاده از برش ها و گوش های متنوع به یکدیگر متصل می شوند.

آجر نمای ال

قیمت آجر نسوز ال

با بررسی در کاربردهای معمول و روزمره آجر نما L ، سبک طراحی با نما و دیوارهای آجری که نور طبیعی را به داخل انتقال می دهد، می تواند یکی از مزیت های مهم این نوع از آجر باشد. این نوع از آجرها، دارای ظرفیت جذب رطوبت و دما، برای کمک به تنظیم رطوبت خانه هستند. ضمن آن که رنگ آنها در زیر نور خورشید گرمسیری تغییر می کند که می تواند ظاهری زیبا ایجاد کند. اجرای این نوع از آجر نمای ال ، می تواند تضاد ظریفی را با محیط اطراف اجرا کند.

هنگامی که طراحی نمای سازه با جزئیات و تکنیک های لازم در زوایا انجام می شود، می تواند الگوهای بسیار زیبایی را در نمای ساختمان فراهم کند. طراحی نمای خانه با استفاده از آجرکاری پیوسته و نازک، زیبایی و دوام بالایی را به ساختمان می‌دهد. جزئیاتی از آجرکاری اکسترود شده را می توان در گوشه های ساختمان با آجر نمای ال ایجاد کرد که با ملات های مخصوص، مستحکم می شوند.

در حقیقت، امروزه دیوارهای آجری، نقش مهمی در نمای ساختمان ایفا می‌کنند. در حقیقت، آجرهای اکسترود شده نما با طرح ال، یک بازی بین سایه و فرم ایجاد می کنند تا کنش های جمع آوری و تابش نور را منعکس کنند. قیمت آجر نمای ال را می توانید در شرکت آجر نسوز آریا دریافت کنید. در این شرکت، این امکان فراهم است تا با دریافت مشاوره های لازم، آجر نما و آجر نسوز در جنس و رنگ های متنوع را در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب