کارخانه آجرنسوز آریا

تمیز کردن نمای آجر نسوز | هزینه تمیز کردن نمای آجر

تمیز کردن نمای آجر نسوز

تمیز کردن نمای آجر نسوز کاری مهمی است که هر صاحب خانه ای با این نوع نمای بیرونی، باید در آن سهیم باشد. کثیفی می تواند درخشش نمای بیرونی آجری خانه شما را از میان ببرد. به خصوص اگر دارای آجر کلاسیک باشد. در حالی که آجر بادوام است و برای ماندگاری ساخته شده است، اما نیاز به تعمیر و نگهداری دارد و به توجه متفاوتی نسبت به سایر سطوح بیرونی هنگام تمیز کردن نیاز دارد. ضمن آنکه می توانید به راحتی با کمترین هزینه تمیز کردن نمای آجر و براق کردن آجر نسوز، بهترین نمای ساختمان را در اختیار داشته باشید.

هزینه تمیز کردن نمای آجر

آب و هوای سخت، به خصوص در زمستان، می تواند برای فضاهای بیرونی شما آسیب زا باشد. از این راهنمای نمای تمیز آجر نسوز استفاده کنید تا خانه خود را به جذابیت اصلی خود بازگردانید تا به خوبی بدرخشد. بنابراین برای تمیز کردن نمای آجر نسوز لازم است تا روش های مناسبی را دنبال کنید و هزینه تمیز کردن نمای آجر را از آجر نسوز آریا دریافت نمایید.

تمیز کردن نمای آجر نسوز

راه حل مناسب تمیز کردن آجر را انتخاب کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه آجرها یکسان نیستند، به این معنی که همه محلول های تمیز کننده آجر اثر یکسانی ندارند. اثربخشی یک محلول تمیزکننده آجر تجاری، می تواند بین آجرهای رسی سنتی و آجرهای آهکی شنی یا بتونی بسیار متفاوت باشد. بهتر است نوع آجر خود را تعیین کنید و از طریق شرکت آجر نسوز آریا ، بهترین راه حل تمیز کردن آجر برای خانه خود را بیابید.

برای کسانی که نمی خواهند با مواد شیمیایی سخت که گاهی در محلول های تمیزکننده آجر یافت می شوند، روبرو شوند، چندین راه حل طبیعی و مقرون به صرفه تر برای براق کردن آجر نسوز وجود دارد. یکی از راه حل های طبیعی تمیز کردن آجر که بسیاری به آن تمایل دارند، مخلوط نسبت 50/50 سرکه و آب برای آجر است که می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد و خانه شما را با آجرهای تمیز آماده کند.

از فضای اطراف آجر مراقبت نمایید.

با قرار دادن یک برزنت یا پلاستیک روی هر نوع خاک، گیاهان مجاور و پوشش گیاهی، از ناحیه اطراف آجر مراقبت نمایید. محلول های تمیز کننده آجر، حلال ها و اسیدها می توانند برای زندگی گیاهان مضر باشند. حتی محلول اسیدی خفیف سرکه می تواند مضر باشد، بنابراین بسیار مهم است که از حفظ گیاهان و سبزیجات خود اطمینان حاصل کنید. محلول‌های تمیز کردن نمای آجر نسوز حتی می‌توانند واکنش متفاوتی به سایر سطوح یا پنجره‌های خانه نشان دهند، بنابراین تا جایی که می‌توانید از سطوح غیر آجری محافظت کنید.

تمیز کردن نمای آجر نسوز

میزان جذب آجر را تست کنید.

آجر می تواند متخلخل تر از سطوح دیگر باشد و واکنش های متفاوتی به عوامل تمیز کننده مختلف نشان دهد. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که هنگام تمیز کردن آجرها، رنگ طبیعی را به طور ناخواسته از بین ببرید یا تغییر دهید. میزان جذب آجر خود را با پاشیدن آب روی یک منطقه کوچک با شلنگ باغچه آزمایش کنید. اگر آجر شما بلافاصله تیره شد، آجرها را در مناطق کوچک و فواصل زمانی متفاوت تمیز کنید. اگر اینطور نیست، هر بار آجر تا 100 فوت مربع را تمیز کنید.

آجرها را با آب اشباع کنید.

ناحیه ای که برای تمیز کردن نمای آجر نسوز در نظر گرفته اید، با شلنگ باغچه خیس کنید و مطمئن شوید که منطقه ای را که می خواهید تمیز کنید از بالا به پایین اشباع نموده اید. این بهترین روش برای داشتن آجر تمیز است. از آنجایی که محلول‌های تمیزکننده آجر و کثیفی‌های سست می‌توانند در خانه شما جاری شوند، منطقه زیر ناحیه‌ای را که در حال تمیز کردن هستید، نیز با آب اشباع کنید تا بتوانید از رگه‌های ناخوشایند جلوگیری کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب