آجر نما نسوز سفید | آجر نما سفید | قیمت آجر نما نسوز سفید | آجر نما سفید براق

آجر نما نسوز سفید

در میان بسیاری از رنگ‌هایی که در نمای بیرونی استفاده می‌شود، آجر نما نسوز سفید بیشتر از سایر انواع آجر نما نسوز جذاب است. آجر نما سفید چه در ساختمان های تاریخی اجرا شده باشند و چه در ساختمان های مدرن، بکر به نظر می رسند و هرگز از مد نمی افتند. این آجر نما سفید براق ، می تواند نمایی متفاوت و گرمایی دلنشین را به طراحی داخلی ساختمان دهد. برای آن که بتوانید قیمت آجر نما نسوز سفید را دریافت کنید، می توانید با کارشناسان شرکت آجر نسوز آریا در ارتباط باشید.

آجر نما نسوز سفید

مزیت های آجر نما نسوز سفید

دلایل زیادی وجود دارد که بسیاری از معماران و طراحان داخلی از آجر نما سفید برای طراحی داخلی ساختمان ها استفاده می کنند که در این جا به چند مورد آن اشاره می کنیم.

تصویری تازه و نو با آجر نما نسوز سفید

ساختمان‌های سفید تازه به نظر می‌رسند، ظاهری آرام‌ بخش دارند و جلوه ‌ای درخشان ‌تر می‌دهند. مزیت دیگر آجر نما نسوز سفید این است که ساختمان ‌های سفید نور زیادی را منعکس می‌کنند و ظاهری بصری بزرگ ‌تر به خانه می‌دهند.

مناسب برای تمام سبک های معماری

آجر نما سفید براق ، برای تمام سبک های طراحی معماری مانند خانه های مدرن، خانه های ییلاقی و عمارت های سنتی، خانه های ساحلی و غیره مناسب است. اجرای نمای بیرونی کاملاً سفید، ظاهر مدرن براق ساختمان را برجسته می کند. همچنین، همانند صفحات شیشه ای بازتابنده، پویا به نظر می رسد. زیرا رنگ های در حال تغییر محیط را در طول روز منعکس می کند.

آجر نما نسوز سفید دارای کنتراست خوب

نمای بیرونی سفید این آجر نسوز یک پالت رنگی خنثی ایجاد می کند که یک بوم عالی برای بهبود جزئیات مختلف معماری ارائه می دهد. بنابراین ، به عنوان مثال، ساختمان سفید با کرکره های مشکی و سقف شیبدار، کنتراست شدیدی ایجاد می کند. خطوط واضح یک ساختمان با آجر نما سفید به آن نمایه ای می بخشد که در پس زمینه آسمان خودنمایی می کند و به زیبایی با منظره سرسبز تضاد ایجاد می نماید که بسیار چشمگیر است.

تضمین کارایی انرژی و قیمت آجر نما نسوز سفید

نمای سفید ساختمان از افزایش گرمای داخل ساختمان جلوگیری می کند زیرا منعکس کننده خوبی برای گرما است. بنابراین، در مناطق کویری و سایر مناطق گرم، برای خنک‌تر نگه داشتن خانه، استفاده از رنگ سفید بیرونی ساختمان و پوشش‌های سفید برای سقف ضروری است. در نظر داشته باشید که قیمت آجر نما نسوز سفید نیز در مقایسه با دیگر مصالح و با توجه به هزینه های اندک نگهداری و تعمیر، بسیار مقرون به صرفه است.

بهترین بخش در مورد ساختمان هایی با این آجر نما نسوز این است که در صرفه جویی در هزینه های برق موثر هستند. از آنجایی که حداقل افزایش گرمای داخلی وجود دارد، فضای داخلی خنک و راحت است و برای خنک کردن فضا به انرژی یا تهویه هوای کمتری نیاز دارد.

مقاوم در برابر محو شدن :

در آجر نما سفید ، هر چه رنگ روشن تر باشد، بیشتر از اشعه UV جلوگیری می کند. بنابراین، در بین همه رنگ ها، سفید به بهترین وجه اشعه های مضر UV خورشید را دفع می کند. بنابراین، رنگ سفید بیرونی و فضای باز، در معرض نور مستقیم خورشید محو نمی شوند. در نتیجه ساختمان هایی با آجر نما سفید براق ، برای مدت طولانی تری تازه به نظر می رسند. می توانید برای خرید انواع آجر نما نسوز ، از طریق آجر نسوز آریا اقدام نمایید و قیمت آجر نما نسوز سفید را در بهترین شرایط و به صورت مستقیم از این شرکت دریافت کنید.

آجر نما نسوز سفید

آجرهای نسوز سفید از چه چیزی ساخته شده اند؟

ترکیب شیمیایی آجر نما نسوز سفید شامل 23 درصد آلومینا و 73 درصد سیلیس است. اکسید آهن، تیتانیوم و سایر اکسیدهای فلزی بخش باقی مانده را تشکیل می دهند. ترکیب شیمیایی عمده آجر معمولی سیلیس، آلومینا، منیزیم، آهک، اکسید آهن و مواد قلیایی است.

چگونه آجر نسوز را تشخیص دهید؟

برای تشخیص آجر نما نسوز سفید ، باید گفت که معمولاً مایل به سفید یا زرد کم رنگ هستند که از نظر ابعاد و لبه‌ها بسیار دقیق خواهند بود، اگرچه موارد استفاده شده ممکن است دارای تراشه‌ها و لبه‌ های ناهموار باشند. شما آجر نما سفید ی را نمی خواهید که دارای یک سری سوراخ باشد. این نشانه آجرهای معمولی است.

معمولاً از آجر نما سفید براق ، نسوز و متراکم در کاربردهایی با تنش‌های مکانیکی، شیمیایی یا حرارتی شدید استفاده می‌شود، مانند داخل کوره‌ که در معرض ساییدگی از چوب و دماهای بالا هستند. در واقع، آجر نما نسوز سفید ، آجرهایی هستند که به طور ویژه فرموله شده و فرآوری شده اند تا در برابر چرخه های حرارتی مکرر مقاومت کنند.

هنگامی که از آجر نسوز یا آجر نما سفید استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که در برابر آتش مقاوم و بادوام است. شما همچنین می توانید از بهره وری انرژی طبیعی آن بهره مند شوید، زیرا آجر نسوز، فضا را عایق می کند تا شومینه شما تا حد امکان گرم بماند.

این ها دارای خواص نسوز هستند که به آنها اجازه می دهد تا دمای 1800 درجه فارنهایت را تحمل کنند. این در حالی است که در آن دمای بالا، یک آجر رسی معمولی ترک می خورد و آسیب می بیند. برای آن که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، بهتر از با کارشناسان آجر نسوز آریا در ارتباط بوده و قیمت آجر نما نسوز سفید را از ایشان دریافت نمایید و سپس متناسب با سازه خود، بهترین آجر نما نسوز سفید را خریداری نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

خرید آجرهای سفالی
مطالب
وحید علی اصغری

خرید آجرهای سفالی

خرید آجرهای سفالی | آجر سفالی خوب چه ویژگی دارد؟ بسیاری از افراد، هنگام خرید آجرهای سفالی ، به این

ادامه مطلب »
تکسچر آجر
مطالب
وحید علی اصغری

تکسچر آجر چیست

تکسچر آجر چیست | انواع آجر چینی در نما تکسچر آجر یا بافت دیوار آجری در مناطق و کشورهای مختلف،

ادامه مطلب »