کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نما نسوز سفید | قیمت آجر سفید

در میان بسیاری از رنگ‌هایی که در نمای بیرونی استفاده می‌شود، آجر نما نسوز سفید بیشتر از سایرین  جذاب است. آجرهای نمای سفید چه در ساختمان های تاریخی اجرا شده باشند و چه در ساختمان های مدرن، بکر به نظر می رسند و هرگز از مد نمی افتند. آنها می تواند نمایی متفاوت و گرمایی دلنشین را به طراحی داخلی ساختمان دهد. برای آن که قیمت آجر نما سفید را دریافت کنید، می توانید با کارشناسان شرکت آجر نسوز آریا در ارتباط باشید.

محصولات آجر سفید

لیست قیمت آجر سفید نما ( آپدیت خرداد 1402 )

نوع آجر ابعاد آجر قیمت آجر تعداد در هر متر
آجر سفید نما کد ۱۱ 31*7*2.5 9650 40 عدد
آجر نسوز نما سفید کد 9 31*7*4.5 8700 40 عدد
آجر نسوز سفید کد ۸ 40*8*2.5 7650 28 عدد

محاسبه قیمت آجر نسوز سفید

در فرم زیر میتوانید متراژ مورد نظر خود را وارد کنید و قیمت دقیق آجر سفید متناسب با متراژ مورد نیاز خود را محاسبه نمایید

مزیت های آجر نما نسوز سفید

دلایل زیادی وجود دارد که بسیاری از معماران و طراحان داخلی از آجر سفید برای طراحی داخلی ساختمان ها استفاده می کنند که در این جا به چند مورد آن اشاره می کنیم.

مزیت های آجر نما نسوز سفید

تصویری تازه و نوین

ساختمان‌های سفید تازه به نظر می‌رسند، ظاهری آرام‌ بخش دارند و جلوه ‌ای درخشان ‌تر می‌دهند. مزیت دیگر آجر نما نسوز سفید این است که ساختمان ‌های سفید نور زیادی را منعکس می‌کنند و ظاهری بصری بزرگ ‌تر به خانه می‌دهند.

مناسب برای تمام سبک های معماری

آجر نما سفید، برای تمام سبک های طراحی معماری مانند خانه های مدرن، خانه های ییلاقی و عمارت های سنتی، خانه های ساحلی و غیره مناسب است. اجرای نمای بیرونی کاملاً سفید، ظاهر مدرن براق ساختمان را برجسته می کند. همچنین، همانند صفحات شیشه ای بازتابنده، پویا به نظر می رسد. زیرا رنگ های در حال تغییر محیط را در طول روز منعکس می کند.

آجر سفید نما با کنتراست خوب

نمای بیرونی سفید این آجر نسوز یک پالت رنگی خنثی ایجاد می کند که یک بوم عالی برای بهبود جزئیات مختلف معماری ارائه می دهد. بنابراین ، به عنوان مثال، ساختمان سفید با کرکره های مشکی و سقف شیبدار، کنتراست شدیدی ایجاد می کند. خطوط واضح یک ساختمان با آجر نما سفید به آن نمایه ای می بخشد که در پس زمینه آسمان خودنمایی می کند و به زیبایی با منظره سرسبز تضاد ایجاد می نماید که بسیار چشمگیر است.

تضمین کارایی انرژی

نمای سفید ساختمان از افزایش گرمای داخل ساختمان جلوگیری می کند زیرا منعکس کننده خوبی برای گرما است. بنابراین، در مناطق کویری و سایر مناطق گرم، برای خنک‌تر نگه داشتن خانه، استفاده از رنگ سفید بیرونی ساختمان و پوشش‌های سفید برای سقف ضروری است. در نظر داشته باشید که قیمت آجر نما سفید نیز در مقایسه با دیگر مصالح و با توجه به هزینه های اندک نگهداری و تعمیر، بسیار مقرون به صرفه است.

بهترین بخش در مورد ساختمان هایی با این آجر نما نسوز این است که در صرفه جویی در هزینه های برق موثر هستند. از آنجایی که حداقل افزایش گرمای داخلی وجود دارد، فضای داخلی خنک و راحت است و برای خنک کردن فضا به انرژی یا تهویه هوای کمتری نیاز دارد.

مقاومت آجر نما نسوز سفید در برابر محو شدن

در آجر نسوز سفید ، هر چه رنگ روشن تر باشد، بیشتر از اشعه UV جلوگیری می کند. بنابراین، در بین همه رنگ ها، سفید به بهترین وجه اشعه های مضر UV خورشید را دفع می کند. بنابراین، رنگ سفید بیرونی و فضای باز، در معرض نور مستقیم خورشید محو نمی شوند. در نتیجه ساختمان هایی با آجر نما سفید براق ، برای مدت طولانی تری تازه به نظر می رسند. می توانید برای خرید انواع آجر نما نسوز ، از طریق آجر نسوز آریا اقدام نمایید و قیمت آجر نما نسوز سفید را در بهترین شرایط و به صورت مستقیم از این شرکت دریافت کنید.

قیمت آجر نما سفید

مواد تشکیل دهنده آجر نسوز سفید

ترکیب شیمیایی آجر نما نسوز سفید شامل 23 درصد آلومینا و 73 درصد سیلیس است. اکسید آهن، تیتانیوم و سایر اکسیدهای فلزی بخش باقی مانده را تشکیل می دهند. ترکیب شیمیایی عمده آجر معمولی سیلیس، آلومینا، منیزیم، آهک، اکسید آهن و مواد قلیایی است.

چگونه آجر نسوز را تشخیص دهید؟

برای تشخیص آجر نما نسوز سفید ، باید گفت که معمولاً مایل به سفید یا زرد کم رنگ هستند که از نظر ابعاد و لبه‌ها بسیار دقیق خواهند بود، اگرچه موارد استفاده شده ممکن است دارای تراشه‌ها و لبه‌ های ناهموار باشند. شما آجر نما سفید ی را نمی خواهید که دارای یک سری سوراخ باشد. این نشانه آجرهای معمولی است.

معمولاً از آجر نما سفید براق ، نسوز و متراکم در کاربردهایی با تنش‌های مکانیکی، شیمیایی یا حرارتی شدید استفاده می‌شود، مانند داخل کوره‌ که در معرض ساییدگی از چوب و دماهای بالا هستند. در واقع، آجر نما نسوز سفید ، آجرهایی هستند که به طور ویژه فرموله شده و فرآوری شده اند تا در برابر چرخه های حرارتی مکرر مقاومت کنند.

هنگامی که از آجر نسوز یا آجر نما سفید استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که در برابر آتش مقاوم و بادوام است. شما همچنین می توانید از بهره وری انرژی طبیعی آن بهره مند شوید، زیرا آجر نسوز، فضا را عایق می کند تا شومینه شما تا حد امکان گرم بماند.

قیمت آجر نما سفید

در صورتی که قصد خرید آجر سفید را دارید، می توانید قیمت آجرنما سفید را در آریا زمان، دریافت کنید. آنها از جمله آجرها با دوام بالا بوده و دارای خواص نسوز هستند که می توانند تا دمای 1800 درجه فارنهایت را تحمل کنند. این در حالی است که در آن دمای بالا، یک آجر رسی معمولی ترک می خورد و آسیب می بیند. برای آن که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، بهتر است با کارشناسان آجر نسوز آریا در ارتباط بوده و متناسب با سازه خود، بهترین آجر نما نسوز سفید را خریداری نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

هره چینی آجر
مطالب
homaad

هره چینی آجر

هره چینی آجر | طراحی نمای ساختمان خانه قرار دادن آجرها به شکلی که که ابعاد طولی، عرض یا ارتفاع

ادامه مطلب »
انواع ملات نسوز
مطالب
homaad

انواع ملات نسوز

انواع ملات نسوز | خرید ملات آجر نسوز انواع ملات نسوز از سیمان، ماسه، خاک نسوز و اجزای اختصاصی اضافی

ادامه مطلب »