آجر نمای شاموتی | لیست قیمت آجر نسوز شاموتی

آجر نمای شاموتی | آجر نسوز شاموتی | لیست قیمت آجر نما شاموتی

در اینجا آجر نمای شاموتی و انواع آجر نما نسوز را معرفی می کنیم، قیمت آجر دکوراتیو شاموتی  و لیست قیمت آجر شاموتی را با نگاه کارشناسان ما بررسی می کنیم. آجر نمای شاموتی طرحی مناسب برای طراحی داخلی و نمای خارجی دارد. ارسال آجر شاموتی از تهران به سراسر کشور با بهترین قیمت و کیفیت امکان پذیر است.

آجر شاموتی برای نمای داخلی و خارجی

آجر نمای شاموتی از جمله مصالح ساختمانی است که می توان آن ها را برای نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار داد. این نوع از آجر، دارای اندازه و رنگ های متنوعی است که می تواند زیبایی خاصی را به سازه ببخشد. از آجر شاموتی می توان در فضاهایی همچون شومینه استفاده نمود و به دلیل مقاومت بالا در برابر دمای زیاد، در محیط های کارگاهی همچون ریخته گری، ذوب آهن و فلزات نیز کاربرد دارد.

آجر نسوز شاموتی

این آجر از نوع نسوز می باشد که با ترکیباتی همچون اکسید سیلیسیوم و اکسید آلومینیوم و مواد دیگری مانند اکسید‌های کلسیم، منیزیم، تیانیوم و پتاسیم ایجاد می شود. این نوع از آجر نمای شاموتی که در رنگ های کرم تا قهوه ای کم رنگ تولید می شود. در هنگام تولید، در دسته بندی های پرس لاستیک، نیمه خشک و خشک قرار می گیرد که هر یک دارای خواصی متفاوت است.

مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی

آجر نمای شاموتی ، با قالب گیری تحت فشار بالا و با ویژگی هایی مانند ظرفیت انباشت گرما زیاد و سرعت خزش کوچک پردازش می شوند. آنها برای اجاق گاز داغ با کوره بلند متوسط و کوچک در دسترس هستند. این آجرهای شاموتی ، در دمای بین 1300 تا 1700 درجه سانتیگراد طبقه بندی می شوند. این آجر ها از خاک رس آلومینا با خلوص بالا به وجود می آیند. آن ها دارای وزن سبک و هدایت حرارتی کم هستند و مقاومت لازم را  در برابر شوک حرارتی بالا دارند.

آجر نمای شاموتی

کاربرد آجر نسوز شاموتی

آجر نسوز شاموتی را می توان به عنوان روکش محیط و سازه هایی که مستقیماً در معرض گرما قرار دارد، استفاده کرد. همچنین به عنوان لایه عایق پشتیبان در کارخانه های آهن و فولاد، ریخته گری غیر آهنی، پتروشیمی، سرامیک، شیشه مورد استفاده قرار داد.

تنوع آجر نما نسوز در شرکت آریا

شرکت آجر نسوز آریا ، طیف گسترده ای از آجر نما و انواع آجر نما نسوز را در تنوع محصولات خود دارد. شرکت اریا تقاضای بسیاری از مشتریان در صنایع مختلف را پاسخگو است. در این شرکت، سیستم انتخاب مواد و سیستم کنترل کیفیت دقیق دقیق وجود دارد. این سیستم ها مسئولیت سفارشات و کیفیت محصول را پذیرفته و بهترین خدمات را با قیمت آجر نمای شاموتی مناسب ارائه می کنند.

تولید آجر نسوز شاموتی

 با سیستم کنترل کیفیت دقیق در سراسر فرآیند انتخاب مواد و تولید آجر نسوز شاموتی ، کیفیت محصولات نسوز و الیاف به طور موثر برای برآورده کردن نیازهای مشتری کنترل می شود. بنابراین از انتخاب مواد خام، کنترل کیفیت شروع می شود و هر دسته قبل از استفاده آزمایش می شود. در حین تولید آجر شاموتی نیز، کنترل کیفیت توسط کارگران انجام می شود و سپس هر قطعه توسط ناظر کیفی دسته بندی و بررسی می شود.

آجر نمای شاموتی

مدت زمان سفارش آجر نمای شاموتی

لازم به ذکر است که مدت زمان سفارش، به نیازهای مشتریان و برنامه تولید بستگی دارد و معمولاً سی الی شصت روز برای آجرهای نسوز نیاز است. ضمن آن که هیچ مقدار حداقل سفارشی در آجر نمای شاموتی وجود ندارد. با این حال می توان بر اساس مقدار مورد نیاز مشتری، قیمت آجر نمای شاموتی را پیشنهاد داد.

در حقیقت تجارت اصلی آجر نسوز شاموتی، شامل تولید، فروش و نصب محصولات نسوز درجه یک است. تجارت انواع آجر نما نسوز شامل توسعه و اجرای راه حل های سیستمی سفارشی است. همچنین ارائه خدمات برجسته برای صنایع کلیدی در شیشه، آهن و فولاد ، پتروشیمی، سیمان، سرامیک و فلزات غیر آهنی را شامل می شود.

آجر نمای شاموتی

کاربری مناسب آجر نما

 آجر شاموتی ، یکی از کاربردی ترین مصالح در صنایع مهم است که امروزه بسیار مورد توجه است. این محصول دارای چگالی ظاهری کم، هدایت حرارتی کم، عملکرد عایق حرارتی خوب است. دسته نسوز این آجر، اجازه می دهد تا تماس مستقیم با آتش داشته و مناسب شرایط جوی مختلف باشد.

ویزگی های آجر نسوز شاموتی

 در حقیقت، آجر نمای شاموتی ، دارای یکپارچگی خوب با پوشش کوره، عمر طولانی و عملیات آسان بوده و می تواند آزادانه شکل بگیرد. این محصول در فرم استاندارد معمولی، آجرهای شکل دار و خاص طراحی و تولید می شود. به دلیل ارزان بودن و بسته بندی کلی در کوره های مختلف استفاده می شود.

 برنامه های کاربردی این آجر نسوز شامل، کوره های صنعت متالورژی، کوره عملیات حرارتی ، کوره های صنایع شیمیایی و صنعت ساختمان، کوره سوزاندن زباله و کوره بستر سیال در گردش است که هر یک نقش موثری را در شرایط عملکرد این صنایع ایفا می کنند.

قیمت آجر نمای شاموتی

 اندازه استاندارد این آجر نمای شاموتی 230 × 114 × 65 میلی متر است. این آجر نما در اندازه های دیگر نیز در برند های مختلف ساخته می شود. در صورتی که سفارش انواع آجر نما نسوز برای سازه خود دارید و یا برای دریافت لیست قیمت آجر شاموتی می توانید با شرکت آجر نسوز آریا در تماس باشید و یا در بخش محاسبه قیمت، هزینه آجر درخواستی را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
آخرین مطالب
خرید آجرهای سفالی
مطالب
خرید آجرهای سفالی

خرید آجرهای سفالی | آجر سفالی خوب چه ویژگی دارد؟ بسیاری از افراد، هنگام خرید آجرهای سفالی ، به این

ادامه مطلب »
تکسچر آجر
مطالب
تکسچر آجر چیست

تکسچر آجر چیست | انواع آجر چینی در نما تکسچر آجر یا بافت دیوار آجری در مناطق و کشورهای مختلف،

ادامه مطلب »