خانه » آجر نمای شاموتی

آجر نسوز شاموتی | آجر نما شاموتی

chamotte bricks

قبل از خرید آجر شاموتی بهتر است به برخی موارد توجه ویژه‌ای داشته باشید، برخی از این موارد همانند ابعاد و اندازه می‌تواند روی قیمت آجر شاموتی نما تاثیر گذار باشد. آجر نمای شاموتی طرحی مناسب برای طراحی داخلی و نمای خارجی دارد. در این صفحه شما می توانید محصولات آجر آریا را مشاهده و همچنین قیمت آجر نسوز شاموتی و انواع تکسچر آجر مشکی (آپدیت شهریور 1402 ) را دریافت نمایید

محصولات آجر نما شاموتی کارخانجات آجر آریا

لیست قیمت آجر نسوز شاموتی ( آپدیت شهریور ۱۴۰۲ )

نوع آجر
ابعاد آجر
قیمت آجر
تعداد در هر متر
آجر نسوز شاموتی 7 * 31
31*7*3
6500
40 عدد
آجر نسوز شاموتی دوبند psh731
31*7*3
6500
40 عدد
آجر نسوز ال شاموتی lsh712
20*10*7
8000
12 عدد

محاسبه قیمت آجر نسوز شاموتی

در فرم زیر میتوانید متراژ مورد نظر خود را وارد کنید و قیمت دقیق آجر نما نسوز شاموتی متناسب با متراژ خود را محاسبه نمایید

آجر نسوز شاموتی

 آجر نسوز شاموتی که از مواد نسوز می باشد، با ترکیباتی همچون اکسید سیلیسیوم و اکسید آلومینیوم و مواد دیگری مانند اکسید‌های کلسیم، منیزیم، تیانیوم و پتاسیم ایجاد می شود. این نوع از آجر نمای شاموتی که در رنگ های کرم تا قهوه ای کم رنگ تولید می شود. در هنگام تولید، در دسته بندی های پرس لاستیک، نیمه خشک و خشک قرار می گیرد که هر یک دارای خواصی متفاوت است.

آجر نمای شاموتی برای نمای داخلی و خارجی

آجر نمای شاموتی از جمله مصالح ساختمانی است که می توان آن ها را برای نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار داد. این نوع از آجر، دارای اندازه و رنگ های متنوعی است که می تواند زیبایی خاصی را به سازه ببخشد. از آجر شاموتی می توان در فضاهایی همچون شومینه استفاده نمود و به دلیل مقاومت بالا در برابر دمای زیاد، در محیط های کارگاهی همچون ریخته گری، ذوب آهن و فلزات نیز کاربرد دارد.

مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی

آجر نمای شاموتی، با قالب گیری تحت فشار بالا و با ویژگی هایی مانند ظرفیت انباشت گرما زیاد و سرعت خزش کوچک پردازش می شوند. آنها برای اجاق گاز داغ با کوره بلند متوسط و کوچک در دسترس هستند. این آجرهای شاموتی ، در دمای بین 1300 تا 1700 درجه سانتیگراد طبقه بندی می شوند. این آجر ها از خاک رس آلومینا با خلوص بالا به وجود می آیند. آن ها دارای وزن سبک و هدایت حرارتی کم هستند و مقاومت لازم را  در برابر شوک حرارتی بالا دارند.

آجر نمای شاموتی

کاربرد آجر نمای شاموتی

آجر نسوز شاموتی را می توان به عنوان روکش محیط و سازه هایی که مستقیماً در معرض گرما قرار دارد، استفاده کرد. همچنین به عنوان لایه عایق پشتیبان در کارخانه های آهن و فولاد، ریخته گری غیر آهنی، پتروشیمی، سرامیک، شیشه مورد استفاده قرار داد.

تنوع آجر نما نسوز در شرکت آریا

شرکت آجر نسوز آریا ، طیف گسترده ای از آجر نما و انواع آجر نما نسوز را در تنوع محصولات خود دارد. شرکت اریا تقاضای بسیاری از مشتریان در صنایع مختلف را پاسخگو است. در این شرکت، سیستم انتخاب مواد و سیستم کنترل کیفیت دقیق دقیق وجود دارد. این سیستم ها مسئولیت سفارشات و کیفیت محصول را پذیرفته و بهترین خدمات را با قیمت آجر نسوز شاموتی مناسبی ارائه می کنند.

تولید آجر نسوز شاموتی

تولید آجر نسوز شاموتی، با سیستم کنترل کیفیت دقیق در سراسر فرآیند انتخاب مواد انجام می شود. کیفیت محصولات نسوز و الیاف به طور موثر برای برآورده کردن نیازهای مشتری کنترل می شود. بنابراین، از انتخاب مواد خام، کنترل کیفیت شروع می شود و هر دسته قبل از استفاده آزمایش می شود. در حین تولید آجر شاموتی نیز، کنترل کیفیت توسط کارگران انجام می شود و سپس هر قطعه توسط ناظر کیفی دسته بندی و بررسی می شود.

مدت زمان سفارش آجر نمای شاموتی

لازم به ذکر است که مدت زمان سفارش آجر نمای شاموتی، به نیازهای مشتریان و برنامه تولید بستگی دارد و معمولاً سی الی شصت روز برای آجرهای نسوز نیاز است. ضمن آن که هیچ مقدار حداقل سفارشی در ارائه این نوع از آجر  وجود ندارد. با این حال می توان بر اساس مقدار مورد نیاز مشتری، آجر نمای شاموتی را پیشنهاد داد.

در حقیقت تجارت اصلی آجر شاموتی، شامل تولید، فروش و نصب محصولات نسوز درجه یک است. شما می توانید این نوع آجر را از آجر نسوز آریا تهیه کنید. قیمت آجر نسوز شاموتی در این شرکت، مناسب بوده و در کوتاه ترین زمان، سفارش شما تحویل خواهد شد.

قیمت آجر نسوز شاموتی

کاربری مناسب آجر نما

 آجر شاموتی ، یکی از کاربردی ترین مصالح در صنایع مهم است که امروزه بسیار مورد توجه است. این محصول دارای چگالی ظاهری کم، هدایت حرارتی کم، عملکرد عایق حرارتی خوب است. دسته نسوز این آجر، اجازه می دهد تا تماس مستقیم با آتش داشته و مناسب شرایط جوی مختلف باشد.

ویژگی های آجر شاموتی

 در حقیقت، آجر نمای شاموتی ، دارای یکپارچگی خوب با پوشش کوره، عمر طولانی و عملیات آسان بوده و می تواند آزادانه شکل بگیرد. این محصول در فرم استاندارد معمولی، آجرهای شکل دار و خاص طراحی و تولید می شود. به دلیل ارزان بودن و بسته بندی کلی در کوره های مختلف استفاده می شود.

 برنامه های کاربردی این آجر نسوز شامل، کوره های صنعت متالورژی، کوره عملیات حرارتی ، کوره های صنایع شیمیایی و صنعت ساختمان، کوره سوزاندن زباله و کوره بستر سیال در گردش است که هر یک نقش موثری را در شرایط عملکرد این صنایع ایفا می کنند.

قیمت آجر نما نسوز شاموتی

 اندازه استاندارد این آجر نمای شاموتی 230 × 114 × 65 میلی متر است. این آجر نما در اندازه های دیگر نیز در برند های مختلف ساخته می شود. در صورتی که سفارش انواع آجر نما نسوز برای سازه خود دارید و یا برای دریافت لیست قیمت آجر نسوز شاموتی می توانید با شرکت آجر نسوز آریا در تماس باشید و یا در بخش محاسبه قیمت، هزینه آجر درخواستی را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری
آخرین مطالب