کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نمای ساختمان | قیمت خرید آجر نمای ساختمان | بهترین آجر نمای ساختمان | انواع آجر نمای جدید

آجر نمای ساختمان | قیمت خرید آجر نمای ساختمان | بهترین آجر نمای ساختمان | انواع آجر نمای جدید

در اینجا آجر نمای ساختمان را معرفی میکنیم، قیمت آجر دکوراتیو ساختمان را با نگاه کارشناسان ما بررسی میکنیم. آجر نمای ساختمان طرحی مناسب برای نمای بیرونی و همچنین جایگزین مناسبی برای سزوح گچ کاری شده هست. ارسال بهترین آجر نمای ساختمان از تهران به سراسر کشور با بهترین قیمت و کیفیت.

در میان چندین مصالح ساختمانی مورد استفاده برای سبک نمای بیرونی خانه ها، نماهای آجری ارزش زیبایی شناختی بسیار قوی دارند و با اغلب شرایط آب و هوایی مطلوب هستند. به کارگیری آجر نمای ساختمان ، باعث می شود که سطوح بسیار مقرون به صرفه، با تعمیر و نگهداری کم و بادوام بالا داشته باشید که جایگزین بسیار مناسبی برای سطوح گچ کاری شده معمولی هستند.

به عنوان یک مصالح ساختمانی سنتی، نمای آجری امروزی بسیار متفاوت از اولین‌ اجراهایی است که تا به حال ساخته شده‌اند. در جامعه مدرن، نماهای آجری با استفاده از طرح های بدیع ساخته می شوند. چیزی که بسیار فراتر از تصور سازندگان اولیه است. به طور خاص، معماران مدرن، نماهای آجری سوراخ‌دار را انتخاب می‌کنند که بدون شک یک عنصر طراحی بسیار مبتکرانه است.

آجر نمای ساختمان

آجر نمای ساختمان چیست؟

آجر نمای ساختمان ، نوع کاملاً متفاوتی از روکش دیوارها هستند که در آن آجرها، ساختمان هایی را با یکپارچگی ساختاری موجود می پوشانند و به نحوی به آنها شکل های باشکوهی می بخشند. نمای آجری سوراخ‌دار یکی از این الگوهایی است که حریم خصوصی و تهویه عالی و همچنین نور طبیعی فراوان را فراهم می‌کند.

هنگامی که از پانل‌های نمای آجری سوراخ‌دار برای ساختار ساختمان استفاده می‌شود، می‌توانید یک محفظه تهویه‌دار بین دیوار خارجی ایجاد کنید. این محفظه به عنوان یک مانع عایق عمل می کند که ساختار را به طور طبیعی خنک نگه می دارد.

نماها معمولاً در کشورهای غربی برای عایق‌سازی خانه‌ها و جلوگیری از اتلاف گرما در ماه‌های سخت زمستان استفاده می‌شوند که این روزها رایج است. آنها به همان اندازه در خانه های مدرن کار می کنند که دیوارهای بیرونی را از گرم شدن بیش از حد یا سرد شدن زیاد، به دلیل قرار گرفتن در معرض عناصر بیرونی در طول روز محافظت می کنند.

خنک کننده طبیعی با جریان هوا

به طور سنتی، آجر نمای ساختمان برای محافظت از مصالح ساختمانی سنتی در برابر گرمای شدید استفاده می شد که فضای داخلی را به طرز طاقت فرسایی گرم می کرد. اصل سیستم های این آجرها بدین گونه است که وقتی هوا از طریق چنین موادی عبور می کند، قدرت جریان هوا را افزایش می دهد و آن را کمی خنک می کند.

همچنین از آنجایی که پانل های نما سمت ساختمان ها را می پوشانند، آن را در برابر نور ثابت خورشید محافظت می کند و در نتیجه از افزایش گرمای دیوارها می کاهد. به عبارت ساده، در خانه های مدرن به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه انرژی کمک می کند.

آجر نمای ساختمان

دیگر مزیت های آجر نمای ساختمان

انتشار نور مستقیم خورشید در ساختمان، باعث افزایش نور و تابش خیره کننده آفتاب می شود. در حالی که افزایش بیش از حد خورشید و قرار گرفتن در معرض مستقیم می تواند مضر باشد، اجازه دادن مقدار کافی نور طبیعی به فضای ساختمان، عامل مهم دیگری است که نمی توان نادیده گرفت. آجر نمای ساختمان ، اطمینان می دهد که مقدار کافی نور خورشید وارد پوشش ساختمان می شود.

از سویی دیگر، در برخی از خانه های مدرن، نماهای شیشه ای نصب می کنند که باعث می شود بیرون بیش از حد در طول روز روشن شود. با نصب آجر نما در مناطق خاص، می توان میزان نور طبیعی ورودی به خانه را کنترل کرد و اساسا، به تعادل مناسب انرژی در فضای داخلی دست یافت.

یک سازه ساختمانی که دارای طراحی مقاوم در برابر باد است، از ساکنان خود در برابر بادهای شدید محافظت می کند. ساخت و ساز مقاوم در برابر باد برای محافظت از سازه ساختمان و ساکنان آن در برابر پیامدهای فاجعه بار در طول حوادث باد شدید حیاتی است. آجر نمای ساختمان ، نقش بزرگی در حفظ حرکات باد و انتقال هوشمندانه آنها به سازه اصلی ساختمان دارند.

همچنین ، خانه های واقع در مناطق شهری با سر و صدای بیرون به چالش کشیده می شوند که آرامش داخل خانه را مختل می کند. علاوه بر محافظت از سازه در برابر افزایش گرما، آجر نما  به مسدود کردن صدا تا حدی کمک می‌کند زیرا یک لایه اضافی است که صدا از آن عبور می‌کند.

آجر نمای ساختمان

قیمت آجر نمای ساختمان

یکی از نکاتی که در انتخاب آجر نمای ساختمان و تعیین قیمت آجر نما ساختمان و اجرای آن مهم است این است که بتوانید مصالح لازم را از مرکز معتبری تهیه کنید تا هزینه های نگهداری و تعمیر کمتری به شما تحمیل شود. شما می توانید در شرکت آجر نسوز آریا ، قیمت آجر نمای ساختمان را با شرایطی عالی دریافت کنید. ضمن آن که باید در نظر داشته باشید که نصب مناسب و استفاده از مصالحی با کیفیت ، به دیوار آجری استحکام لازم را می دهد که بر ماندگاری بیشتر نمای ساختمان، موثر است.

آجر نما که به عنوان روکش آجری نیز شناخته می‌شود، با دیوار آجری یکپارچه متفاوت است. لایه‌ای از آجر است که به دیوارهای ساختمان ثابت می‌شود. نماهای آجری زیبایی شناسی یکسانی را ارائه می دهند و علاوه بر آن ساختمان را عایق می کنند. برای تهیه و اجرای مطمئن آجر نمای ساختمان و اطلاع از قیمت آجر نما سفید و بهترین آجر نما ساختمان می توانید با کارشناسان شرکت آجر نسوز آریا در ارتباط بوده و پیش از هر اقدامی، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

انواع ملات نسوز
مطالب
homaad

انواع ملات نسوز

انواع ملات نسوز | خرید ملات آجر نسوز انواع ملات نسوز از سیمان، ماسه، خاک نسوز و اجزای اختصاصی اضافی

ادامه مطلب »