کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نسوز هلندی | قیمت آجر هلندی نما | تولید کننده آجر دکوراتیو هلندی

آجر نسوز هلندی | قیمت آجر هلندی نما | تولید کننده آجر دکوراتیو هلندی

در اینجا آجر نسوز هلندی را معرفی میکنیم، قیمت آجر هلندی دکوراتیو را با نگاه کارشناسان ما بررسی میکنیم. آجر نمای هلندی مناسب با سبک معماری ساختمان های هلند توسعه یافته است. ارسال آجر هلندی از تهران به سراسر کشور با بهترین قیمت و کیفیت. در این مطلب به نحوه نصب آجر هلندی نیز پرداخته می شود.

آجر نسوز هلندی نوعی آجر ساخته شده در هلند با سبک معماری ساختمان است که توسط هلندی ها توسعه یافته است. آجری که از خاک رس سواحل رودخانه ها یا لایروبی از بستر رودخانه ها تهیه شده و در مدت زمان طولانی پخته شده و ساخته می شود که به دلیل دوام و ظاهر ممتاز شناخته شده است.

معماری سنتی آجر هلندی با شیروانی های گرد یا پلکانی مشخص می شود. آجر به عنوان بالاست به بریتانیای کبیر و مستعمرات در شرق آمریکا وارد شد که در اصل از آجر هلندی قرمز استفاده می شد. آجرسازان هلندی به نیو هلند در آمریکا مهاجرت کردند و در آنجا کوره هایی برای پختن آجر به صورت محلی ساختند.

زمینه و ساخت آجر نسوز هلندی

کلمه آجر ممکن است منشا هلندی داشته باشد. آجر نسوز هلندی به عنوان آجر سخت و رنگ روشن که در اصل در هلند ساخته شده ، توصیف می شود. تا قرن بیستم، تولید آجر در هلند، با کار دست تهیه می شد و مواد خام در سواحل رودخانه‌ها جمع‌آوری شده و پخت آجرها دور از شهرها و مزارع انجام می شد تا از هرگونه مزاحمت ناشی از آتش و دود کاسته شود.

آجرهای هلندی، یکی از محبوب ترین مصالح برای معماران و سازندگان ساختمانی می باشد که به دلیل برخورداری از رنگ ها و طرح های مختلف، از آن ها برای ایجاد نماهای داخلی و خارجی به خوبی استفاده کرده و زیبایی چشم نوازی را به ساختمان ها می بخشند.

این آجر نسوز هلندی ، به دلیل برخورداری از وزن کم، برای ساخت نمای سازه بسیار مناسب می باشد. همچنین این مصالح، جاذب آب نبوده و بنابراین می توانند دوام و ماندگاری بسیار بالایی را به خود اختصاص دهند. این مزیت باعث می شود تا برای نگهداری و تعمیر آنها، نیاز به هزینه و زمان زیادی نباشد که این خود یک دلیل مناسب برای انتخاب این مصالح کاربردی از سوی سازندگان خواهد بود.

آجر نسوز هلندی

نصب آجر نسوز هلندی

همان طور که اشاره شد، این نوع از آجر نسوز، به دلیل ظاهری زیبا، می تواند به نمای ساختمان در داخل و خارج ، زیبایی قابل وصفی را ببخشد. هنگامی که برای نصب آجرهای هلندی اقدام می شود، لازم است که ابتدا زیرسازی مناسب با سیمان انجام شده و سطحی مسطح ایجاد شود. سپس، با استفاده از چسب بتن، می تواند آجر نسوز هلندی را روی نمای ساختمان اجرا نمود.

پس از این کار، به راحتی می توان آجر هلندی را روی سطح ایجاد شده چسباند که با یک چیدمان منظم، می توان طراحی دلنشینی را از این نوع از آجر ایجاد کرده و دوام و طول عمر بالایی را برای ساختمان و نمای آن ایجاد نمود. در نظر داشته باشید که بهترین دما برای اجرای این آجرها، دمای حدود 25 الی 35 درجه سانتی گراد می باشد.

ضمن آن که می بایست میزان رطوبت محیط کم باشد. این آجر، امروزه یکی از محبوب ترین مصالح برای ساخت و ساز بوده و معماران و طراحان از آن برای ایجاد نماهایی سنتی و یا مدرن استفاده می کنند. رنگ های متنوع آجر نسوز هلندی، می تواند در جذابیت بالاتر موثر بوده و ظاهری ساده اما شیک را به ساختمان می بخشد. شما می توانید با کمک کارشناسان آجر نسوز آریا ، هزینه تمام شده تهیه، نصب و اجرای کامل آجر نسوز را در شرایطی مقرون به صرفه داشته باشید.

آجر نسوز هلندی

مقاومت آجر نسوز هلندی

از سویی دیگر، به خوبی در برابر اشعه نور خورشید مقاومت داشته و رنگ آن ها ثابت خواهد ماند و دچار سفیدی و شوره نخواهد شد که می تواند در ثبات زیبایی ظاهری ساختمان نیز موثر باشد. از آن جایی که استحکام آجر نسوز هلندی ، بسیار بالا می باشد، می تواند دوام و طول عمر نمای ساختمان را همانند سنگ های طبیعی، حفظ نماید که این می تواند همراه با قیمت آجر نسوز هلندی در شرایطی مناسب، آن را به یک انتخاب ایده آل تبدیل کند.

در نظر داشته باشید که نصب و نگهداری این مصالح بسایر آسان بوده و در مقابل رطوبت و گرد و غبار نیز مقاومت لازم را دارا می باشد. این آجر هلندی را می تواند در اندازه های مختلف و رنگ های متنوع تهیه نمود که در این خصوص، می توانید از خدمات آجر نسوز آریا بهره مند شوید.

پخت مناسب در درجه دمای بالا و ایجاد مقاومت زیاد در این آجر نسوز هلندی ، از آن یک مصالح قابل اطمینان می سازد که بتوان به آسانی در نمای داخلی و خارجی ساختمان از آن استفاده کرده و زیبایی چشم نوازی را به ساختمان بخشید. در صورتی که برای انتخاب انواع آجر نسوز دچار تردید هستید و نیاز به دریافت آگاهی بیشتر در خصوص مشخصات فنی آجر هلندی دارید، می توانید با کارشناسان مجرب آجر نسوز آریا مشورت کرده و قیمت آجر نسوز هلندی را در شرایطی ایده آل دریافت کنید. از همین طریق می تونید جهت نصب آجر هلندی راهنمایی بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

انواع ملات نسوز
مطالب
homaad

انواع ملات نسوز

انواع ملات نسوز | خرید ملات آجر نسوز انواع ملات نسوز از سیمان، ماسه، خاک نسوز و اجزای اختصاصی اضافی

ادامه مطلب »