خانه » آجر نسوز مشکی

آجر نسوز مشکی - لیست قیمت آجر نما مشکی

black bricks

بیشترین مصارف آجر نسوز مشکی ،در نمای ساختمان به ویژه در نمای ترکیبی است. در این نوع آجر نسوز برای تیره شدن در متریال آن از منگنز استفاده می شود و کیفیت بسیار بالا و زیبای خاصی را در نماهای ترکیبی ایجاد می نماید . در این صفحه شما می توانید محصولات آجر آریا را مشاهده و همچنین قیمت آجر نسوز مشکی و انواع تکسچر آجر نما مشکی (آپدیت شهریور ۱۴۰۲) را دریافت نمایید

محصولات آجر نسوز مشکی

لیست قیمت آجر نسوز مشکی ( آپدیت شهریور 1402 )

نوع آجر
ابعاد آجر
قیمت آجر
تعداد در هر متر
آجر نسوز قهوه ای کد pb731
31*7*2.7
7500
40 عدد
آجر قهوه ای دوبند pb731
31*7*2.7
7500
40 عدد
آجر نسوز مشکی کد l20b
20*10*7
9500
16 عدد

محاسبه قیمت آجر نسوز مشکی

در فرم زیر میتوانید متراژ مورد نظر خود را وارد کنید و قیمت دقیق آجر نسوز مشکی متناسب با متراژ خود را محاسبه نمایید

آجر نسوز مشکی

معرفی آجر نما مشکی

آجر نسوز مشکی ، یکی از انواع آجر نسوز است که برای نمای ساختمان استفاده می شود. آنها کمیاب هستند و می توانند به سادگی، خانه را از بقیه متمایز می کنند. عمدتا از این نوع آجر در سازه هایی استفاده می شود که استفاده از رنگ های دیگر مد نظر نبوده و به جهت افزایش زیبایی و نمایی منحصر به فرد، از آن ها استفاده می شود.

این آجرهای نما مشکی، می توانند به نما ظاهری سنتی و یا مدرن ببخشند. علاوه بر این، اینها دارای طیف گسترده ای از رنگ ها با توجه به سایه های مختلف خود هستند. برای آن که میزان تیرگی در آن ها تغییر کند، می توان در حین تولید آجر نسوز نما ، ترکیبات منگنز را کم و زیاد نمود تا به رنگ هایی با سایه های متفاوت از مشکی رسید.

طرح‌های رنگی آجر نسوز مشکی با رنگ‌بندی ساده مشکی یا خاکستری زغالی نشان داده می شود. می توان برای زیباتر کردن بیشتر ظاهر، رنگ مکملی را برای درب ورودی خود انتخاب کرد که رنگ های آجر نما را نمایان کند. ضمن آنکه بندکشی متناسب با این آجرها می تواند نقش مهمی در جلوه بیشتر آجر مشکی داشته باشد.

این مجموعه ای از برخی از آجرهایی است که با رنگ های مشکی در دسترس است. می توانید محصولات نمونه از آجر نسوز مشکی را در سایت آجر نسوز آریا مشاهده کنید. اما ممکن است بافت و طیف رنگی و ظرافت هر محصول را به درستی نشان ندهد. در حقیقت تمام محصولات آجری باید به صورت حضوری دیده شوند و نمونه های فیزیکی قبل از انتخاب تهیه شود. در این خصوص، کارشناسان شرکت آجر نسوز آریا نمایندگی آجر نسوز، شما را یاری می کنند.

شما به آسانی می توانید با درجه انعطاف پذیری بالایی، از میان آجرهای موجود، طراحی سازه و نمای خود را داشته و به یک طراحی مدرن و زیبا دست یابید. این سبک از آجر نسوز مشکی ، می تواند در نمای داخلی و خارجی ساختمان به کار گرفته شود. فضای تراس، غذاخوری و یا حتی آشپزخانه را می توانید با آجر مشکی ، متفاوت کنید.

مزایای نصب آجر نسوز مشکی

پوشش نمای ساختمان در داخل و خارج، با استفاده از آجر نسوز مشکی ، می تواند یک راه حل نسبتاً آسان برای یک خانه معمولی باشد و می تواند تأثیر زیادی بر زیبایی خانه داشته باشد. شما می توانید هر رنگی از آجر را در کنار آجر مشکی انتخاب کنید، مانند آجر نارنجی یا زرد قدیمی که می تواند با هر رنگ تیره تقویت شود، یا می توانید با سایه های سفید کلاسیک آجرها، ظاهری تمیز و روشن در نما ایجاد کنید.

همچنین می توانید رنگ مشکی را انتخاب کنید تا خانه خود را متفاوت از سایر خانه های اطراف خود نشان دهید. نصب آجر نسوز مشکی ، روشی مقرون به صرفه در طراحی ساختمان است که می تواند دوام و ماندگاری بالایی را برای آن ایجاد کند. اگرچه این یک فرآیند زمان بر است و برای انجام درست آن نیاز به تخصص دارد. با این حال این یک پروژه عالی برای کسانی است که به ساختاری متفاوت در سازه می اندیشند.

آجر نسوز مشکی

نکات مهم در نصب آجر نما مشکی

سازه ای که با بهترین آجر نسوز مشکی ساخته و طراحی شده است، ممکن است زیباتر از دیگر طرح ها به نظر آید. اما بدون شک، باید برای انتخاب آن در فضای مورد نظر، تحقیق و بررسی لازم صورت گیرد. زیرا گاهی اوقات اجرای آن می تواند در تمامی سازه، هزینه بر باشد. علاوه بر این، آجر مشکی معمولاً به مراقبت و نگهداری بیشتری نسبت به دیگر مصالح نیاز دارند.

علاوه بر این، معمولاً کثیفی و کپک روی این نوع از آجرها به راحتی قابل مشاهده است. بنابراین، چنین دیوارهایی نیاز به مراقبت مناسب دارند و شستن آجرها را برای شما ضروری می کنند. استفاده از آجر بی کیفیت یا نصب اشتباه، یا عدم توجه به ترک در آنها می تواند به نمای داخلی و خارجی سازه شما آسیب برساند. یک عیب عمده آن ممکن است این باشد که رطوبت می تواند در آجرهای آسیب دیده به دام بیفتد و منجر به شکستن آنها شود.

ضمن آن که می توانید در شرایط آب و هوایی متفاوتی از این آجر نسوز مشکی استفاده کنید. به ویژه این نوع از آجرها در مناطق سرد بسیار کاربرد داشته و دوام خوبی را ایجاد می کند. آنها به خوبی در برابر نور خورشید و رطوبت حاصل از باران دوام آورده و استحکام لازم را داشته و باعث می شوند که ماندگاری نمای ساختمان افزایش یابد.

آجر نسوز مشکی

قیمت آجر نسوز مشکی

یکی از نکاتی که در قیمت آجر نما نسوز مشکی مطرح است این است که این رنگ از آجر، به دلیل زیبایی و قدرت بصری که دارد، بسیار مورد توجه بوده و در معماری و طراحی داخلی، به عنوان رنگی شیک و مدرن استفاده می شود که محبوبیت آن را افزایش داده است. در بسیاری از سازه های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند فضایی متمایز را ایجاد کند.

ضمن آنکه این گونه رنگ ها در آجر مشکی ، می تواند در فضای نصب شده داخلی، عمق ایجاد کرده و فضا را بزرگ تر نشان دهد. این یکی از زیباترین ترکیب های رنگی است که در میان آجرهای نسوز تولید می شود. می توانید برای دریافت بهترین قیمت آجر نسوز مشکی ، از بخش فروش شرکت آجر نسوز آریا نمایندگی آجر نما نسوز اطلاعات لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب