آجر نسوز قرمز | قیمت آجر نما نسوز قرمز | آجر نما قرمز | ابعاد آجر نسوز قرمز

آجر نسوز قرمز | قیمت آجر نما نسوز قرمز | آجر نما قرمز | ابعاد آجر نسوز قرمز

آجر نسوز قرمز در کارخانه آجر نسوز آریا ، در اینجا قیمت آجرنما قرمز را آورده ایم و توضیحات لازم درباره  آجر نما نسوز قرمز آمده است، ابعاد آجر نمای قرمز، فروش آجر نما ، قیمت هر متر مربع آجرنما نسوز قرمز

نمای آجری از رنگ های زرد، خاکستری، قرمز و نارنجی سنتی، در بسیاری از شهرهای کشور وجود دارد و به طور گسترده در ساخت و ساز استفاده می شود. به طور خلاصه، فرآیند تولید آجرهای سنتی شامل قالب گیری خاک رس و پختن آن در کوره ها، تسهیل ایجاد بلوک های جامد، بلوک های سوراخ دار، کوبوگوها، کاشی ها و اشکال دیگر را فراهم کرده است. آجر نسوز قرمز از دسته آجرها با قیمت آجر نما نسوز قرمز مناسب هستند که دارای مقاومت قوی، اینرسی حرارتی قابل قبولی می باشند. این آجر در ابعاد آجر نسوز قرمز ساخته و عرضه می شود که می توانید از شرکت آجر نسوز آریا ، اطلاعات کامل تر را در این خصوص دریافت کنید.

آجر نسوز نما قرمز | آجر نسوز نمای آریا

کاربرد آجر نما قرمز

آجرهای نسوز برای مصارف خانگی مانند اجاق‌ها، کباب‌پزها و شومینه‌ها معمولاً از خاک رس حاوی آلومینا و سیلیس تشکیل شده‌اند، عناصری که قادر به تحمل دمای بالا هستند. در حالی که آلومینا دارای کیفیت بازتابی است، سیلیس یک عایق عالی است. بنابراین هرچه آلومینا در مخلوط بیشتر باشد، دمایی که آجر تحمل می‌کند آجر نما قرمز گران‌تر خواهد بود.

علاوه بر عملکرد فنی، معمارانی هستند که از آجر نسوز برای ساخت و پوشش سطوح استفاده می کنند. آجرهای نسوز به روش های مختلفی استفاده شده است. علاوه بر خود آجرها، ملات مورد استفاده باید در برابر درجه حرارت بالا نیز مقاومت کند. بنابراین معمولاً از سنگدانه های خاصی مانند ورمیکولیت و خاک نسوز تشکیل شده است. این ملات ها مانند تنوع در ابعاد آجر نسوز قرمز ، می تواند حاوی آلومینا ، مولیت زیرکونیا و سایر مواد باشد.

قیمت آجر نما نسوز قرمز

همیشه هنگام بررسی قیمت آجر نما نسوز قرمز ، تاکید بر این نکته مهم است که هنگام طراحی یا ساخت سازه هایی که با آتش در تماس هستند. ضمن آنکه باید در خصوص موادی که استفاده می شود، با مقررات محلی هماهنگی لازم را داشته باشد. این مراقبت جهت جلوگیری از خسارات مادی یا حوادث جدی دارای هزینه ای کمتر است. دریافت مشاوره در خصوص انتخاب آجر نسوز از کارشناسان فنی ، می تواند بر دوام و طول عمر بالاتر آجر نما قرمز موثر باشد.

آجر نما نسوز قرمز از مواد سرامیکی نسوز است که در پوشش کوره ها و شومینه ها استفاده می شود. آجر نسوز عمدتاً برای مقاومت در برابر گرمای زیاد طراحی شده است، اما جهت صرفه جویی در انرژی باید رسانایی حرارتی پایینی نیز داشته باشد.

آجر نما نسوز قرمز روی ساختمان

تنوع در آجر نسوز قرمز

معمولاً از آجر نسوز و متراکم در کاربردهایی با تنش‌های مکانیکی، شیمیایی یا حرارتی شدید استفاده می‌شود، مانند داخل کوره‌های هیزمی یا کوره که در معرض ساییدگی از چوب، روان شدن از خاکستر یا سرباره و دماهای بالا است. برای محاسبه قیمت ابتا  ۱ متر مربع آجر نما نسوز قرمز  را بررسی میکنیم و سپس در تیراژ ضرب میکنیم

این نوع از آجر نما قرمز دارای جرم حرارتی بالایی هستند که گاهی اوقات یک خاصیت مفید است. زیرا آنها گرما را حفظ می کنند، به عنوان مثال در یک اجاق پیتزا پس از خاموش شدن آتش این مساله کاربرد دارد. آجرهای کوره با پختن ترکیبی بر پایه خاک رس در کوره تا زمانی که تا حدی شیشه ای شود ساخته می شوند و برای مصارف خاص نیز ممکن است لعاب شوند.

ابعاد آجر نسوز قرمز معمولاً حاوی 30-40 درصد آلومینا هستند و ماده اولیه معمولاً حاوی شاموت با مواد دیگر است. حداکثر دمای سرویس با افزایش محتوای آلومینا افزایش می یابد و آجرهای کوره را می توان با محتوای آلومینا 80 درصد و بالاتر به دست آورد. می توانید قیمت آجر نما نسوز قرمز را از آجر نسوز آریا دریافت کنید.

به زودی محاسبه قیمت آجر نسوز قرمز در اینجا قرار داده میشود.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب