کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نسوز تهران | قیمت آجر نسوز تهران | آجر نسوز تزئین نمای تهران

آجر نسوز تهران | قیمت آجر نسوز تهران | آجر نسوز تزئین نمای تهران

در اینجا آجر نسوز تهران را معرفی میکنیم ، قیمت آجر نسوز نما تهران را با نگاه کارشناسی بررسی میکنیم، ارسال آجرنسوز نمای تهران با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از تهران به سراسر کشور در کمترین زمان انجام میپذیرد.

آجر نسوز تهران ، نوعی آجر است که برای شومینه، کوره، نمای داخلی و خارجی ساختمان و یا به عنوان کفپوش استفاده می شود. این بدان است که آنها عایق های قوی هستند که با حداقل اتلاف گرما به کارایی بیشتر و ماندگاری بالاتر کمک می کند.

در ابتدا باید اشاره کنیم که آجر نسوزهای سرامیکی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر دماهای بسیار بالا که آجرهای رسی معمولی قادر به مقاومت در برابر آن نیستند، ساخته شده اند. همچنین این آجرهای متراکم، معمولاً در کاربردهای شیمیایی و مکانیکی شدید مانند کوره‌ها استفاده می‌شود که در معرض دماهای بالاتر و آسیب احتمالی بیشتری هستند.

برای کاربردهای ساده تر، آجرهای سبک‌تر انتخاب ایده‌آلی هستند، زیرا دارای تخلخل بیشتری بوده و باعث می‌شوند عایق‌تر و راحت‌تر شکل‌دهی شوند. البته تفاوتی ندارد که آجر نسوز تهران را برای نما، کف، کوره یا سایر کاربردهای با دمای بالا در نظر بگیرید، آنها یک ضرورت برای عملکرد ایمن و مؤثر هستند.

آجر نسوز تهران

تفاوت بین آجر نسوز و آجر رسی استاندارد

چندین تفاوت اساسی بین آجر نسوز و آجر سفالی استاندارد وجود دارد که بشرح ذیل است.

تحمل دما :

آجرهای نسوز، دارای خواص نسوز هستند که به آنها اجازه می دهد تا دمای 1800 درجه فارنهایت را تحمل کنند. در آن دمای بالا، یک آجر رسی معمولی ترک خورده و آسیب می بیند. از آنجایی که آجر رسی، متخلخل تر از آجر نسوز است، در دمای 1200 درجه فارنهایت شروع به آسیب می کند.

شکل و رنگ :

در حالی که آجرهای معمولی شکل ناهمواری دارند، آجر نسوز تهران ، مستطیل شکل هستند. از نظر رنگ، آجرهای معمولی بر اساس نوع خاک مورد استفاده متفاوت است. اما می توان آن را در رنگ های مختلف ساخت. اما آجرهای نسوز به طور طبیعی سفید هستند که در طول فرآیند ساخت، رنگ هایی به آنها اضافه می شود.

بهره وری انرژی :

تمامی انواع آجرها، در بهره وری انرژی کارآمد هستند، اما از آنجایی که آجر نسوز، بهتر می تواند دماهای بالا را جذب کند، ارزش عایق بهتری را ارائه می دهد. این بدان معناست که آجر نسوز دارای رسانایی حرارتی کمتری نسبت به آجر رسی استاندارد است که باعث کارآمدتر شدن آن می شود.

آجر نسوز تهران

ترکیب :

 آجر نسوز تهران ، عمدتاً از سیلیس با درصد کمتری آلومینا و سایر مواد تشکیل شده است که آن را بسیار متراکم می کند. آجر سفالی استاندارد دارای مواد شیمیایی مشابه است. اما در مقادیر کمتر غلیظ برای ساختاری با چسبندگی کم‌تر تهیه شده است.

مقاومت بالا در آجر نسوز تهران

 به طور کلی، هنگامی که صحبت از برنامه های کاربردی در دمای بالا می شود، آجر نسوز به طور خاص برای مقاومت در برابر آن شرایط با کارایی بیشتر ساخته شده است و با سفارشی سازی آسان، آنها می توانند با هر نیاز زیبایی شناختی خاص در انواع سازه ها مطابقت داشته باشند.

از آنجایی که آجرهای نسوز، برای تحمل چنین دماهای بالایی طراحی شده اند، آجرهای ایده آلی برای شومینه، کوره و سایر کاربردهای با دمای بالا هستند. در حالی که آجر، سنگ و سایر مواد معمولی در اثر قرار گرفتن در معرض حرارت زیاد ترک می‌خورند، آجر نسوز تهران ، این قدرت را دارد که سال‌ها در برابر شرایط سخت و دمای بالا، مقاومت کند.

آجر نسوز تهران

قیمت آجر نسوز تهران

شما می توانید آجر نسوز را در اندازه های مختلف پیدا کنید و از آنجایی که در طول فرآیند تولید می توان آن را دارای رنگ کرد، می توانید گزینه رنگی را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. در واقع آجر نسوز، گزینه ای جذاب و قابل اعتماد برای شومینه، نمای داخلی و خارجی است. هنگامی که از آجر نسوز استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که در برابر آتش مقاوم و بادوام است.

برای تامین آجر نسوز تهران ، می توانید با شرکت آجر نسوز آریا در تماس باشید. در این مجموعه می توانید بهترین کیفیت آجر نسوز را با شرایطی ایده آل در قیمت آجر نسوز تهران دریافت نمایید. شما این امکان را دارید تا از میان تنوع محصولات در این شرکت، مطابق با نیازهای خود و متناسب با نوع سازه ای که در نظر دارید، بهترین انتخاب را داشته و آجر نسوز مناسبی را تهیه کنید که در قیمتی مقرون به صرفه ارائه می شود.

همچنین در صورتی که برای انتخاب آجر نسوز ، دچار تردید بوده و نیاز به کسب اطلاعات در مورد قیمت آجر نسوز نما دارید، می توانید با بخش فروش شرکت آجر نسوز آریا در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید تا با خیالی آسوده، بتوانید خرید خود را انجام داده و سازه ای با دوام بالا و ظاهری زیبا داشته باشید. شرکت آجر نسوز آریا، متعهد به ارائه بهترین قیمت آجر نسوز نما به مشتریان خود بوده و به کسب رضایت مشتریان وفادار خود افتخار می کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

انواع ملات نسوز
مطالب
homaad

انواع ملات نسوز

انواع ملات نسوز | خرید ملات آجر نسوز انواع ملات نسوز از سیمان، ماسه، خاک نسوز و اجزای اختصاصی اضافی

ادامه مطلب »