کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نسوز انگلیسی | قیمت آجر قرمز انگلیسی نما

آجر نسوز انگلیسی | قیمت آجر انگلیسی نما | آجرنسوز قرمز انگلیسی نما

آجر نسوز انگلیسی یکی از مصالح مقاوم است که می توان برای نماهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار داد. می توانید قیمت آجر قرمز انگلیسی نما را به همراه راهنمایی کارشناسان آجر نسور آریا، در اینجا دریافت کنید.  

آجر نسوز انگلیسی چیست؟

آجر نسوز انگلیسی ، یکی از مصالحی است که امروزه توانسته است در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان، محبوبیت بالایی را به خود اختصاص دهد. این نوع از آجر، دارای ویژگی های کاربردی بوده و می تواند به خوبی دوام و طول عمر بالایی را ایجاد کند.

مواد اولیه این آجرها، از اکسید آهن است که با وجود معادن بسیار زیاد آهن در کشور انگلستان، تولید اولیه آجر نسوز انگلیسی در آن جا آغاز شده است. پس از آن، این مصالح کاربردی به عنوان یکی از بهترین مصالح برای ساخت نمای ساختمان، مورد توجه سازندگان و طراحان واقع شده است.

نکته مهم دیگری که باید در خصوص این نوع از آجر به آن توجه داشت این است که به دلیل ایجاد مقاومت عالی، این آجر از خاک نسوز تولید شده است. این آجر دارای درجه پخت بین 1020 تا 1200 درجه سانتی گراد می باشد. از همین روست که آجر نسوز انگلیسی ، در کیفیت و دوام مناسب به بازار عرضه می شود.

مزیت آجر قرمز انگلیسی

یکی از مزیت های آجر انگلیسی در نمای ساختمان این است که به عنوان مصالحی در نظر گرفته شود که در کنار استحکام و ماندگاری بالا ، بتواند از شوره زدن در این قسمت از ساختمان نیز جلوگیری کند.

در روش های مناسبی که در نصب آجر انگلیسی به کار گرفته می شود، بدون استفاده از ملات، زیبایی بی نظیری را به نمای ساختمان می بخشد. ضمن آن که قطر زیاد در آجر نسوز انگلیسی ، باعث شده است که با استفاده از سوراخ کاری بتوان بهترین عملکرد را در نصب ایجاد کرد. همین امر باعث می شود ساختاری ایمن و مستحکم را در نمای داخلی و خارجی فراهم نماید.  

مزیت آجر قرمز انگلیسی

طرح های مختلف در آجر نسوز انگلیسی

در آجر نسوز انگلیسی می توان طرح های مختلفی را در رنگ و ظاهر، مشاهده نمود. این بدان دلیل است که  این امکن وجود دارد تا آجر نسوز را  متناسب با میزان دمای پختی که برای آن در نظر گرفته می شود، در رنگ های متنوعی تولید نمود. این رنگ های زیبا به همراه دوام عالی آجر انگلیسی ، باعث شده است که بتوان طراحی های متنوع و فوق العاده ای را ایجاد کرده و به زیباسازی شهر و ساختمان کمک نماید.

رنگ های متنوع در آجر

 می توانید آجر نسوز انگلیسی را در رنگ های متنوعی همچون قرمز، قهوه ای تیره و روشن ، طرح چوب، عنابی تیره و روشن و شکلاتی تهیه کنید. هر یک دارای جذابیت های ظاهری متفاوتی هستند که مطابق با سلایق مختلف در نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره نمود این است که این نوع از آجرها، دارای رنگ های ثابتی هستند. بنابراین، به خوبی می توانند در مقابل عوامل محیطی و نور آفتاب مقاومت کرده و دچار رنگ رفتگی نشوند. این یکی از مهم ترین مزیت های آجر نسوز انگلیسی است که هنگام ساخت و طراحی نمای ساختمان به آن توجه می شود.

قیمت آجر قرمز انگلیسی نما

تاریخچه آجر نمای انگلیسی

تاریخچه آجر نمای انگلیسی، از آنجا شروع می شود که این نوع آجر، به عنوان پیوند آجر های استاندارد ساختمان ‌ها و سازه‌ های انگلیسی مررد استفاده قرار می گرفته است. 

از اواسط قرن هفدهم به بعد، به عنوان سازه ‌های سودمند و دیوارهای ثانویه باقی مانده اند. اما در قرن هجدهم با پیوند تزئینی ‌فلاندری، به عنوان نمای اولیه جایگزین شدند که قدمت آجر نمای انگلیسی را نشان می دهد.

سبک آجر انگلیسی در ساختمان های قدیمی

آجر نسوز انگلیسی ، شامل رشته‌ هایی از برانکاردها (کناره‌های آجر) است که با رشته‌هایی از سربرگ ‌ها (انتهای آجرها) در سراسر سطح دیوار متناوب اجرا می ‌شوند. نمونه ‌ای از چیدمان اولیه انگلیسی را در دیوارهای ردیفی از انبارهای اتحادیه هانسیایی پس از قرون وسطی در کینگز لین انگلستان می توان مشاهده کرد

یکی از اولین کاربردها از آجرنسوز قرمز انگلیسی نما در قلعه بیکن ویرجینیا، خانه مزرعه ‌ای منحصر به‌ فرد در منطقه مرتفع ژاکوبین است. این عمارت صلیب‌ شکل که قدمت آن به سال 1665 برمی‌گردد، دارای شیروانی ‌های منحنی و دودکش‌ های مورب است که نشانه‌های سبک ژاکوبین است.

دیوارهای قلعه بیکن به طور کامل با روش انگلیسی ساخته شده است. می توان گفت که اجرای آجر نسوز انگلیسی اساسا یک پیوند کاربردی است تا تزئینی. کیفیت آجرکاری، به شخصیت ارزشمند بنا می‌افزاید. چیدمان انگلیسی همچنان برای دیوارهای ثانویه در خانه های قرن هجدهم، به ویژه در چارلستون، کارولینای جنوبی مورد توجه بود. 

معماری متفاوت در آجر

یک نمونه نادر از آجرنسوز قرمز انگلیسی نما ، خانه ویرجینیا تین گخ در اوایل قرن هجدهم پیوند انگلیسی را در سرتاسر آن گنجانده بود. این در جایی است که اکنون شهر ویرجینیا بیچ نامیده می شود. این بنا در سال 1724 ساخته شده است. این اقامتگاه جمع و جور اما ظریف، معماری متفاوتی در آجر انگلیسی دارد که سربرگ های پراکنده ای داشته و سطوح دیوار را با شکوه می کند.

آجرهای قالبی ربع گرد در آن استفاده شده و برآمدگی دودکش ‌های آن، دارای طراحی متفاوتی است.  در آن دوره، دودکش ها در انگلستان اغلب با کاشی های سرامیکی مسطح پوشانده می شدند.

ضمن آنکه در آن دوره، روش فلاندری، یک الگوی شطرنجی اجرا می کرد که به روشی مناسب برای ساختمان ‌های شیک قرن هجدهم در اروپا و آمریکا تبدیل شد. از آنجایی که آجر نسوز انگلیسی  و پیوند انگلیسی تا حدودی قوی‌تر از پیوند فلاندری بود، معمولاً برای پایه‌ های ساختمان ‌های قرن هجدهم استفاده می شد. 

سبک آجر انگلیسی در ساختمان های قدیمی

ویژگی های آجر قرمز

اگر قصد خرید آجر نسوز انگلیسی را دارید، لازم است که ابتدا در خصوص ویژگی های آجر قرمز انگلیسی نما ، اطلاعات کافی را از کارشناسان ما به همراه قیمت آجر انگلیسی نما دریافت کنید. در این جا به نکاتی مهم اشاره می شود که می تواند شما را در انتخابی مناسب، یاری کند.

اندازه و رنگ آجر

برای دست یابی به یک نمای مدرن و خاص، لازم است تا تنوع اندازه و رنگ آجر نسوز انگلیسی را در نظر داشته باشید. این  می تواند ظاهر نمای ساختمان را بسیار متفاوت کند. این نوع از آجر به جهت آن که در حرارت شدید در کوره پخت شده است، دارای استحکام مناسبی بوده و در تغییر شرایط جوی، به هیچ عنوان ترک نخواهد خورد. این عامل در دوام بالای نما، بسیار حائز اهمیت است.

مقاومت بالای آجر قرمز انگلیسی

مقاومت آجر نسوز انگلیسی در مقابل رطوبت، گرما و سرما نیز از دیگر نکات مورد توجه معماران و سازندگان ساختمان است. زیرا می تواند بر عمر طولانی ساختمان موثر باشد. ضمن آنکه امروزه، بسیاری از معماران داخلی نیز، از این مصالح کاربردی، برای زیباسازی نمای داخلی ساختمان استفاده می کنند تا بدون نقاشی دیوارها، بتوانند ظاهری شیک با هزینه نگهداری کم را فراهم نمایند.

قیمت آجر انگلیسی نما

در صورتی که به آجر نسوز انگلیسی با کیفیت بالا و ماندگاری مناسب نیاز دارید و می خواهید قیمت آجر انگلیسی نما را دریافت کنید، می توانید آن را از آجر نسوز آریا تهیه کنید. این گروه، با برخورداری از تجربه و تخصص در زمینه تولید انواع آجر و آجر نسوز، می توانند مشاوره های لازم را در خصوص خرید و قیمت آجر نسوز در اختیار شما قرار دهد. 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

انواع ملات نسوز
مطالب
homaad
انواع ملات نسوز

انواع ملات نسوز | خرید ملات آجر نسوز انواع ملات نسوز از سیمان، ماسه، خاک نسوز و اجزای اختصاصی اضافی

ادامه مطلب »