کارخانه آجرنسوز آریا

آجر نما داخلی | قیمت آجر نمای داخلی | قیمت آجر دکوراتیو در تهران

آجر نمای داخلی | قیمت آجر نما داخلی | قیمت آجر دکوراتیو | آجر دیوار داخلی

در اینجا آجرنمای داخلی دکوراتیو را معرفی میکنیم، سپس قیمت آجر نمای داخلی یا همان آجر نمای دکوراتیو تزیینی را بررسی میکنیم، آجر برای نمای داخلی ساختمانی سفید، آجرنمای آنتیک دیوار داخلی در تهران و ارسال به کل  کشور

بازسازی یک ساختمان قدیمی یا طراحی اتاق نشیمن با آجر نمای داخلی، امروزه بسیار محبوب شده است. یک دیوار آجری در معرض دید، می تواند جلوه ای با شکوه به نمای داخلی بدهد. خواه به دنبال ظاهر مدیترانه ای باشید یا نمایی آرام و روستایی در نظر داشته باشید، آجر برای نمای داخلی می تواند رنگ و گرمای خاصی را به طراحی داخلی ساختمان ببخشد.

آجر برای نمای داخلی

طراحی داخلی ساختمان با آجر

زیبایی شناسی که به معنای واقعی کلمه، قرن ها قدمت دارد، باعث شده است که فضای داخلی با دیوار آجری را احیا کند. در جایی که پیش از این، پوشاندن دیوارهای آجری داخلی با گچ مرسوم بود، گرایش‌های جدیدتر، گواه این است که  نشان دادن گرما و بافت ذاتی دیوارهای آجری داخلی ، جذابیت های زیادی را با خود همراه دارد.

آجر نما ی داخلی می تواند حس جذابیت روستایی یا سبک شهری را به اتاق القا کند و حسی از تاریخ یا بی زمانی را فراهم نماید که می تواند شخصیت یا حس یک خانه یا دفتر کار را کاملاً تغییر دهد. بنابراین، اگر علاقه مند به داشتن آجر برای نمای داخلی هستید، باید انواع آجر نسوز نما را بررسی کنید.

استفاده از رنگ و جنس های مختلف آجر نما می تواند به زیباسازی بیشتر داخل ساختمان، کمک موثری نماید. می توانید با استفاده از ترکیب دیوارهای آجری قرمز رنگ، درهای فرانسوی تاشو و کاناپه های سفید ساده، فضای داخلی بی نظیری را خلق کنید.

در برخی از فضاهای داخلی می توانید از ترکیب دو رنگ آجر نسوز نما به رنگ سفید و قرمز طبیعی استفاده کنید. همچنین از سقف شیبدار با دیوار آجری برجسته که هر چشمی را به خود خیره می کند، بهترین بهره را ببرید. استفاده از آجر سفید برای سقف و آجر نمای مشکی برای کف،  می تواند کنتراست چشمگیری را ایجاد کند.

آجر برای نمای داخلی

زیباسازی با آجر برای نمای داخلی تزئینی

جهت زیباسازی با آجرنمای داخلی تزئینی، دیوارهای آجری می توانند در فضای داخلی خانه به زیبایی گنجانده شوند و به همان اندازه که در آشپزخانه خوب به نظر می رسند، هویت بی نظیری را نیز در اتاق نشیمن ایجاد نمایند. آجر برای نمای داخلی یکی از آن ویژگی‌های طراحی داخلی همه‌کاره است که با مضامین مختلف دکوراسیون، چه مدرن، روستایی، التقاطی یا صنعتی به خوبی کار می‌کند.

انواع آجرهای نما همچون، آجر نسوز قزاقی ، آجر نسوز شاموتی ، آجر انگلیسی و یا آجر هلندی می‌توانند در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و بافت‌ها متناسب با تم‌های دکوراسیون مختلف مانند صنعتی، مدرن، معاصر و غیره باشند. رنگ‌های گرم دیوار آجری، حسی ارگانیک و هوشمندانه به اتاق می‌ بخشد و می تواند منظره سخاوتمندانه فضای داخلی را تکمیل کند.

دیوار آجری نمایان در آشپزخانه مدرن به فضا حسی روستایی می بخشد و باعث می شود احساس گرما و دلپذیری بیشتری داشته باشید. این در حالی است که یک دیوار برجسته ساخته شده از آجر برای نمای داخلی ، کافی است تا به یک اتاق خواب مدرن را شخصیت و زیبایی بی وصفی را بدهد.

دیوارهای آجری در میان دوستداران سبک ترکیبی، با دلایل خوبی محبوبیت دارند. می توان از این آجرهای نما، به عنوان یک پس زمینه زیبا برای مجموعه میز ناهار خوری عمل نمود، در حالی که مکمل لوستر و آثار هنری نیز به آن کمک خواهد کرد.

انتخاب مناسب آجر نمای داخلی دکوراتیو رنگی

شاید استفاده از نمای آجری داخلی دکوراتیو در اتاق خواب چندان مورد پسند نباشد. این غیر معمول ترین نقطه در خانه برای معرفی یک دیوار آجری است، اما می تواند انتخابی جذاب و غیر متعارف باشد تا آن را به فضایی مدرن تبدیل کند. در نظر داشته باشید که می توانید از انواع آجر برای نمای داخلی دکوراتیو استفاده کنید تا دیوارهای داخلی ساختمان را به یک طراحی فوق العاده و زیبا تبدیل کنید.

ضمن آنکه برای پوشش یک دیوار آجری، لزوماً نیازی به رنگ قرمز یا قهوه ای معمولی ندارید. یک دیوار آجری با رنگ مشکی یا سفید می تواند به طرز شگفت انگیزی در اتاق خواب چشم نواز به نظر برسد. این درحالی است که استفاده از نمای آجری سفید نیز به همان اندازه کار خواهد کرد.

هیچ چیز شادتر از یک دیوار آجری با هارمونی رنگ مناسب نیست. این می تواند فضای داخلی سفید اتاق نشیمن را روشن کند. می توانید فضایی مدرن را با استفاده از آجر تزیینی و ترکیبی از دکوراسیون سبک های مختلف، متفاوت تر کنید.

آجر برای نمای داخلی

قیمت آجر نمای داخلی دکوراسیون تزئینی

قیمت آجر تزیینی کاملا به نظر کارشناسان خبره بستگی دارد ، چرا که قیمت گذاری با توجه به متراژ انجام میشود و متراژ در صورتی که درست کارشناسی شود میتواند در کاهش هزینه کمک به سزایی نماید، خانه‌های آجری معمولاً با استفاده از دو لایه آجری یا بلوک بتنی با روکشی از آجر برای نمای بیرونی ساخته می‌شوند. ضمن آنکه فضای داخلی را می‌توان با نمای آجری طبیعی در معرض دید قرار داد. در این میان لازم است تا به رنگ و سبک آجر نما یی که استفاده می شود توجه داشته و برای ظاهری متفاوت، از رنگ های مختلف استفاده کنید.

برای آن که بتوانید دیوار آجری محکمی با آجر نسوز نما ی با کیفیت ممتاز داشته باشید، لازم است که در خصوص نوع آجر، بررسی های لازم را داشته باشید. زیرا تغییرات در رطوبت به سادگی می تواند به بافت و رنگ این آجرها آسیب برساند.

آنچه که روشن است این است که دیوارهایی با آجر نما می توانند فضای داخلی خانه را به طور کامل متحول کنند. اگر به دنبال تغییری تازه هستید، توصیه می شود با کارشناسان شرکت آجر نسوز آریا در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را در خصوص طراحی داخلی ساختمان خود دریافت کنید و قیمت آجر دکوراتیو را از آن ها بخواهید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

انواع ملات نسوز
مطالب
homaad

انواع ملات نسوز

انواع ملات نسوز | خرید ملات آجر نسوز انواع ملات نسوز از سیمان، ماسه، خاک نسوز و اجزای اختصاصی اضافی

ادامه مطلب »